Çözüldü Format attıktan sonra oyunların gitmemesini sağlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xbea

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Format atacağım hem cihazı 21H1 sürümüne geçireceğim hem de BİOS güncellemesi geldi cihazıma, bunu yapmak istiyorum. Ancak benim yüklediğim oyunlar var: Apex Legends, CS:GO var bunların gitmesini istemiyorum. Yani demek istediğim "tekrar indirmek istemiyorum". Bu durumda ne yapmalıyım? Hepsi Steam üzerinden indirildi. Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar, saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1620235691233.png

Açılan pencerede yönergeleri takip edin, istediğiniz oyunu seçerek yedekleyebilirsiniz.
Taşınabilir hard disk varsa yedekleyin.
Var hocam hemen yedekliyorum.
Taşınabilir Hard Disk en mantıklı çözüm bence.
Var bir adet hemen yedekliyorum.
21H1 geçmek için format atmanıza gerek yok ama formatı başka nedenden atacaksanız mecbur yedek almanız lazım.
Başka sebepler var bir de üzerine BİOS da gelince dedim dur bir temiz kurulum yapalım.
Taşınabilir bir depolamanız varsa Steam'in yedekleme özelliğini kullanabilirsiniz. Yoksa da diskinizde farklı bir birim açarak oraya yedekleyin, format sırasında bu birimi silmezsiniz.
Hocam peki Steam'in özelliğini nasıl kullanıyoruz? Taşınabilir HDD var bende kullanmak isterim.
Ben e: Diskine yedekliyordum.
Teşekkürler hocam bende HDD var taşınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı