Format attıktan sonra virüs kalıntısı kalmış olabilir mi?

71Berke06

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda virüs vardı hatta 20'ye yakın gün bilgisayarımda kaldı. Sonrasında internete reset attım ilk önce oyun perfomansım düştü daha aonra uygulamalar cihazınızda kötü amaçlı yazılım bulundu dedi. Ama virüs programları bir şey bulamadı. Bazı hesap şifrelerim ele geçirildi, değiştirdim. Modeme virüs bulaştı diye sürekli resetledim. Ama hala bazı şifresini değiştirmediğim hesap şifreleri çalınmıştı bunlar sıkıntı değil ama hala keylogger ya da herhangi bir şey olma ihtimali var mı? Cidden bu paranoya oldu bende aşamadım fake DNS yapılmış olabilir diye DNS sıfırladım vb. ama bilmiyorum cidden korkuyorum bu virü telefona erişebilir mi? Mesela modem yüzünden ya da şarj kablosu ile USB ile şimdilik sıkıntı yok ama bilgisi olanlar yazsın zaten borç batağındayım neredeyse bu bende korku oldu kısaca kredi kartı ya da T.C. Kimlik bilgilerimi ulaşılmamasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bazen kalabiliyor ama cok dusuk ihtimal ile.

Pc deki tüm disk bölümleri aynı anda formatlanmadıysa kalmış olabilir. Kaspersky ve malwarebytes ile ful taratabilirsin.

Pc deki tüm disk bölümleri aynı anda formatlanmadıysa kalmış olabilir. Kaspersky ve malwarebytes ile ful taratabilirsin.
yüksek ihitmal pcde yok ama bu modeme ulaşıp telefona girebilir mi mi
Hocam ama yani asla tam olarak bilemeyiz. Eger iciniz rahat degilse Kaspersky ile tarama yapin.
Windowsun kendi tam taraması bulabilir mi

Geri
Yukarı