Format attıktan sonra Windows aktif olur mu?

Alone_Man

Kilopat
Yakın zaman da format atmayı düşünüyorum. Yalnız merak ettiğim bir sorum var sizlere sormak istedim, ben yeni bir sistem toplamıştım kurar kurmaz da n11.com'dan Windows 10 OEM key satın almıştım. arkasından temiz kurulum yapıp babamın hotmail ile giriş yapmıştım format kısmındaki. şimdi ise yeniden bir format atmayı düşünüyorum fakat bu sefer kendi hotmailim ile giriş yapmak istiyorum format attıktan sonra sizce kendi hotmail ile giriş yaparsam Windows aktif olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Otomatik olarak kendi lisanslıyor bende. Bildiğim kadarıyla bilgisayarın anakartını ya da işlemci, HDD'sini değiştirirsen lisans patlıyor. 20 liralık her yerde satılanlardan aldım ben de.

Son düzenleyen: Moderatör:
N11'den aldığım kodu girdim. Sonrasında defalarca format attım. Bios pilini bile çıkartıp Bios sıfırladım. Üstüne 2-3 adet de Outlook hesabı ile denedim. Hiç bir sorun yaşamadım.
...
Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu535435.jpg

Bildiğim kadarıyla key anakarta gömülüyor. Ben Windows 7'yi Windows 10 Pro'ya yükselttim Windows 10 Home ile format attım daha sonra Windows 10 Pro ile bir daha format attım ona rağmen hala Windows etkinleştirilmiş gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı