Format bilgisayara zarar verir mi?

Böyle bir şey normalde mümkün değil. İllegal siteler galiba bunlar. Key'leri kengende üretip satıyorlardır.

Yazılımbudur gayet güvenilir forumda da en çok önerilen sitelerden biridir istersen araştırabilirsin. Ama bende anlamadım neden bu şekilde fakat alanlar memnun ve yorumlar sitede mevcut.
@Sir Nuvero

Format varsayım olarak disk'in ömrünü kısaltır. Ancak benim 15 senelik bir bilgisayarım var ve belki de 100 kez formatlamışımdır. Hala çalışıyor.

Yazılımbudur gayet güvenilir forumda da en çok önerilen sitelerden biridir istersen araştırabilirsin. Ama bende anlamadım neden bu şekilde fakat alanlar memnun ve yorumlar sitede mevcut.
Güveniyorsanız alabilirsiniz. Benim bildiğim Windows lisansı sadece Microsoft'tan alınır. Microsoft başka kimseye böyle bir yetki vermiyor.

@Sir Nuvero

Hocam gayet güvenilir Windows'a 1000 lira bütçem yok benim maalesef varsa o kadar zengin alsın lafım yok alın 30 liraya rahatınıza bakın hocam gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı