Format esnasında sürücüleri görmüyor

SALURHAN15

Femtopat
Daha fazla  
Windows 11 yüklü. USB flaştan format atarken sürücü ekranında sürücü bulunamadı hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci yeni nesil ise kurulum esnasında Intel Rapid Storage Technology (IRST) sürücüsünü yüklemeniz gerekiyor.

Buradan ZIP uzantılı dosyayı indirip flash içinde bir klasöre açın ve sürücü ekranında sürücü yükle diyerek indirdiğiniz dosyaların olduğu yeri gösterin. "Intel RST VMD Managed Controller" olan sürücüyü kurun, diski görecektir.

İşlemci yeni nesil ise kurulum esnasında Intel Rapid Storage Technology (ırst) sürücüsünü yüklemeniz gerekiyor.

Buradan ZIP uzantılı dosyayı indirip flash içinde bir klasöre açın ve sürücü ekranında sürücü yükle diyerek indirdiğiniz dosyaların olduğu yeri gösterin. "Intel RST vmd managed controller" olan sürücüyü kurun, diski görecektir.

Yok hocam işlemcim yeni nesil değil i5 7300HQ model işlemci kullanıyorum.
@BlackShadow aslında söyle anlatayım Windows 10'dan 11 geçerken Technopat Sosyal'daki konulara bakarak tmp 2.0 özelliğini devre dışı bırakıp yükseltme yaptım şimdi temiz kurulum yapmak istiyorum fakat format sırasında sürücü bulunamadı hatası alıyorum internette yazılan bilgilerin çoğunu denedim fakat hiçbiri olmadı.

Yok hocam işlemcim yeni nesil değil i5 7300HQ model işlemci kullanıyorum.
@BlackShadow aslında söyle anlatayım Windows 10'dan 11 geçerken Technopat Sosyal'daki konulara bakarak tmp 2.0 özelliğini devre dışı bırakıp yükseltme yaptım şimdi temiz kurulum yapmak istiyorum fakat format sırasında sürücü bulunamadı hatası alıyorum internette yazılan bilgilerin çoğunu denedim fakat hiçbiri olmadı.
BIOS ayarlarını sıfırlayın bir de. Disk modu olarak AHCI seçili olduğundan emin olun.

Windows 11 yüklü. USB flaştan format atarken sürücü ekranında sürücü bulunamadı hatası alıyorum.
bende bu 3 gün içerisinde bu sorunu yaşıyodum neyseki çözdüm bilgisayarım eski rapid teknoloji sürücü flan işe yaramıyor bende win 8 atarken sürücü gözükmüyordu öylesine win 7 deniyim dedim ve sürücüler gözükmeye başladı bence usb ye win 7 yazdır win 7 at sonra attıktan sonra istediğin işletim sistemine dön dönerken direk yazdırmadan isoyu aç kur.

@İnvy hocam o şekilde Windows üstüne Windows kurmuş oluyoruz ben temiz kurulum yapmak istiyorum bende bugün Windows 10 ISO kurulu flash bellekle denedim sürücü hatası almadım Windows 11 kurarken sürücü hatası alıyorum.
@BlackShadow hocam denedim fakat yine olmadı
WhatsApp Image 2022-05-30 at 00.33.22.jpeg

@İnvy hocam o şekilde Windows üstüne Windows kurmuş oluyoruz ben temiz kurulum yapmak istiyorum bende bugün Windows 10 ISO kurulu flash bellekle denedim sürücü hatası almadım Windows 11 kurarken sürücü hatası alıyorum.
@BlackShadow hocam denedim fakat yine olmadı
Eki Görüntüle 1403611
Direk windows uptadeden win 11 e geçiliyor diye biliyorum ?

Geri
Yukarı