Çözüldü Format ile bu bilgisayarı sıfırla aynı şey mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Soluharter

Decapat
Daha fazla  
Az önce forumda görev yöneticim açılmıyor diye soru sormuştum. Arkadaşlarda format at dediler bende gelişmiş ayarlardan bilgisayarı sıfırladım fakat hala Görev Yöneticisi açılmıyor. Kısacası format atarsam düzelme ihtimali var mı?

Dosya Ekleri

• sıfırlama.PNG
    sıfırlama.PNG
    162,3 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Format atmak sıfırdan kurulum yapmaktır. Eğer Windows dosyalarında sıkıntı varsa sıfırlama seçeneği çalışmayacaktır. En garantisi ve temizi olan formatı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Telefon ile bellek hazırlama:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Az önce forumda görev yöneticim açılmıyor diye soru sormuştum. Arkadaşlarda format at dediler bende gelişmiş ayarlardan bilgisayarı sıfırladım fakat hala Görev Yöneticisi açılmıyor. Kısacası format atarsam düzelme ihtimali var mı?
Değil birisi içerisindeki dosyaları siliyor birisi windows dosyalarını sıfırlıyor.

Bilgisayarı sıfırlamak yaptığın ayarları ve işletim sistemi harici dosyaları siler işetim sistemine dokunmaz. Format bütün işletim sistemini yeniden kurar. Yani farklı şeyler. Sendeki sorun büyük ihtimalle işletim sistemi dosyalarındaki bir bozulmadan dolayı.

Sıfırlama ve format farklı şeyler sıfırlama bilgisayarın eksik dosyaları tekrar kurar ve senin verileri siler formatlama tamamen yeni bir işletim sistemi kurarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı