Format ile silinen fotoğraf ve videolar nasıl geri getirilebilir?

simsim

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda dizüstü bilgisayarıma format attırdım. Format atmadan önce D'deki fotoğraf ve videoları almayı unuttum, hepsi silindi. Farklı sitelerdeki program önerileriyle denemediğim program kalmadı. Tüm verileri kurtarabileceğim program önerisi veya İstanbul Avrupa Yakası'nda gidebileceğim bir bilgisayarcı önerisi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda dizüstü bilgisayarıma format attırdım. Format atmadan önce D'deki fotoğraf ve videoları almayı unuttum, hepsi silindi. Farklı sitelerdeki program önerileriyle denemediğim program kalmadı. Tüm verileri kurtarabileceğim program önerisi veya İstanbul Avrupa yakası'nda gidebileceğim bir bilgisayarcı önerisi olan var mı?

Bunun için bazı programlar vardır onlar sayesinde geri getirilebilir.

Recuva, wise disk Recovery gibi dosya kurtarma programları var, format sonrası sonuç alır mısın bilemiyorum, formatın hızlı ya da yavaş olması bile verilerine erişimini farklılaştırır.

Çok önemli hayat memat meselesi dersen bu işi yapan firmalar vardır araştır ulaş derim.

Hocam ben kaç defa format attığımı unuttuğum hard diskten 7 yıllık resimleri çıkarttım r Studio ease use gibi programları kullanmıştım hangisi tam hatırlamıyorum 2sininde deneme sürümünü kullanmıştım.

Ben bozulan bir harddiskimi sakladım yıllarca (15 yıl ) 2 fotoğraf için.
Bir gün kızdım ve attım.
Ancak şu an da fotoğraf ve videolarımı 2 ayrı USB flash disk üzerinde bulunduruyorum.
1 Ana 1 yedek olma üzere, benzer sorunlar yaşamamak adına, bulut yedekleme de düşünüyorum ancak hiçbir servise güvenmiyorum.

Geri
Yukarı