Format ile silinmiş Word dosyası geri gelir mi?

cyhriaeth

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bilgisayarımda bir anda bir süre önce yaşadığım kasanın açılıp, klavye, mouse ve monitöre güç gelmeme sorununu tekrar yaşamaya başladım. Beklemeden Teknobiyotik'e garantiye yolladım fakat sonradan düşündüm ki lisans tezimin yedeğini almamıştım. Teknik serviste eğer format atarlarsa ve tezimin Word dosyası silinirse bunu bir şekilde geri getirme şansım olur mu?

Merhaba, bilgisayarımda bir anda bir süre önce yaşadığım kasanın açılıp, klavye, mouse ve monitöre güç gelmeme sorununu tekrar yaşamaya başladım. Beklemeden Teknobiyotik'e garantiye yolladım fakat sonradan düşündüm ki lisans tezimin yedeğini almamıştım. Teknik serviste eğer format atarlarsa ve tezimin Word dosyası silinirse bunu bir şekilde geri getirme şansım olur mu?

Olmaz diskini komple silinir ve format atacaklarını sanmiyorum parçayı değiştirirler.

Bir ihtimal eğer kullandığınız Microsoft Office lisanslı ve hesabınız giriliyse başka bir bilgisayarda yeni Word dosyası oluşturunca (2016 ya da 2019 içindi sanırım) geçmiş dosyalar çıkıyordu tam emin değilim ama bir ihtimal olabilir.

Veri silinmesi için izin verdiğim bir belge imzalayıp da yolladım, bu olay sonradan aklıma geldi. Office'a üniversite hesabımla lisanslı bir şekilde giriş yapmıştım. Bir çeşit bulut sistemi falan var mı acaba? Dosya masaüstündeydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı