Format ile tüm her şeyi temizleme

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
PC'ye format atacağım ama eski Windows'a dair hiçbir şey yedeklemek istemiyorum, sıfırdan İlk kez Windows kuruyormuşum gibi. Bunu nasıl yapacağım? 2 aylık sistemim virüs bulaştığını düşündüğüm için yapmak istiyorum. LOL'de %49-%50'yi geçmemesi ve %35 ile 45 arasında gezinmesi gereken CPU kullanımı %55-60'larda gezip %80'lere varıyor ve aynı sistem YouTube’de benim %30-45 olan normalde almam gereken değerleri alıyor. (Virüs programı denedim Kaspersky bir şey bulamadı 3 hafta önce de aynı sorunu yaşamıştım o zaman bulmuştu bir torrent dosyası ve silince düzelmişti CPU kullanı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum yapmanız gerekiyor ve format sırasında Windows’un yüklü olduğu diski biçimlendirip tekrar işletim sistemi yüklemeniz yeterli.

Anladığım kadarıyla hard disk izlerini silmek istiyorsunuz bunu yapan eskiden denemiş olduğum bir iso dosyası vardı ismini hatırlamıyorum, Yalnız ben 320 gb hdd'de denemiştim 6 gün de tamamlamıştı tamamen silmeyi ve raporlara göre hdd'nin performansı yeni alınmış gibi oluyordu.
Tavsiye eder miyim hayır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı