Format kaç lira olmalı?

Şahsen kendim atacak olsam 50-100 ₺ arası bir fiyat isterim. Bildiğim tüm ince ayarları uygulayıp veririm. Ama ben tembel değilim ve araştırma yaparım dersen; Sosyal bu ince ayarların rehberlerini bulabilirsin. Temiz kurulumu yapmak kolay iş, asıl olay bundan sonraki ayarlamalarda başlıyor.
Temiz kurulumu kendin yaptıktan sonra yeni konu açıp hangi uygulamaları yüklemeliyim ya da hangi ince ayarları yapmalıyım gibi şeyleri sorabilirsin.

Format için 50 TL vereceksin ve belkide adam bilgisayar bileşenini çalacak :D. USB alıp ve ya CD Rom varsa DVD yazdırmak varken şu devirde formata para verilmez. XP'deki gibi karışıkta değil işlemler hatta çoğu sürücünü Windows 10 kurmuş oluyor.

Cevaplara baka mısın yok 1 lira etmez yok 1 liraya 50 kişiye format atarım bunları yazanlar hayatlarında kaçkere doğru düzgün format attılar kaç kere bu iş için gerçekten emek harcadılar doğru düzgün bir Windows kurulumu yaptılar bunları yazanlar la elime gelen saçma sapan format atılmış sürücüsü bile yüklenmemiş PC formatlayanlar aynı kişiler herhalde siz format olarak bakıyorsunuz format + sürücü + istenen program vs her PC için 2 saat vaktiniz gitse hanginiz hayatınızda yüzünü dahi görmediğiniz biri için her seferinde 2 saat bedavadan çalışırsınız? Eğer çalışırım diyorsanız yaptığınız işten maaş almayı bırakın aynı şey sonuçta.

Zaten KMSpico kullanıyorlar. Attıkları Windows'un açılması SSD de olmasına rağmen 1 dakika sürüyor. Nasıl bir ISO yazıyolarsa.

O kadar bilmiyorsun işte sonra da burada yorum yapma özgüvenini kendinde buluyorsun.
KMSpico key için kullanılıyor format için değil.

Cevaplara baka mısın yok 1 lira etmez yok 1 liraya 50 kişiye format atarım bunları yazanlar hayatlarında kaçkere doğru düzgün format attılar kaç kere bu iş için gerçekten emek harcadılar doğru düzgün bir Windows kurulumu yaptılar bunları yazanlar la elime gelen saçma sapan format atılmış sürücüsü bile yüklenmemiş PC formatlayanlar aynı kişiler herhalde siz format olarak bakıyorsunuz format + sürücü + istenen program vs her PC için 2 saat vaktiniz gitse hanginiz hayatınızda yüzünü dahi görmediğiniz biri için her seferinde 2 saat bedavadan çalışırsınız? Eğer çalışırım diyorsanız yaptığınız işten maaş almayı bırakın aynı şey sonuçta.

O kadar bilmiyorsun işte sonra da burada yorum yapma özgüvenini kendinde buluyorsun.

Hangi devirde yaşadığını sorabilir miyim? Sürücü kurma devri bitti artık ve insanlar zaten Windows 10'un bloatware programlarını silmeye yol ararken sen program kurmaktan bahsediyorsun. Ne yapacaksın ESET mi kuracaksın adamın bilgisayarına? Microsoft'un sitesinden Media Creation Tool indirip flash diske ISO yazıp bilgisayarı indirmeye bırakmak çok zahmetli bir durum zaten o yüzden 50TL'den başlamak lazım formata.

KMSpico ile format arasında bağlantısı kurduğumu nereden çıkardınız? Kurdukları ISO dosyalarında sorun olduğunu ve sizin de kurulmazsa "emek verilmiş" olmaz dediğiniz bloatware programlarla birlikte geldiğinden bahsettim ayrıca KMSpico sunucuları kapanalı çok uzun süre oldu şu an etrafta dolaşan KMSpico programlarının ne olduğu belirsiz sunuculara bağlanıp bilgisayarın donanımını zombi olarak kullanmadığı da belli değil.

Hangi devirde yaşadığını sorabilir miyim? Sürücü kurma devri bitti artık ve insanlar zaten Windows 10'un bloatware programlarını silmeye yol ararken sen program kurmaktan bahsediyorsun. Ne yapacaksın ESET mi kuracaksın adamın bilgisayarına? Microsoft'un sitesinden Media Creation Tool indirip flash diske ISO yazıp bilgisayarı indirmeye bırakmak çok zahmetli bir durum zaten o yüzden 50TL'den başlamak lazım formata.

KMSpico ile format arasında bağlantısı kurduğumu nereden çıkardınız? Kurdukları ISO dosyalarında sorun olduğunu ve sizin de kurulmazsa "emek verilmiş" olmaz dediğiniz bloatware programlarla birlikte geldiğinden bahsettim ayrıca KMSpico sunucuları kapanalı çok uzun süre oldu şu an etrafta dolaşan KMSpico programlarının ne olduğu belirsiz sunuculara bağlanıp bilgisayarın donanımını zombi olarak kullanmadığı da belli değil.
elektrikçi evinin yanındaki bile 2 vida sıkmaya 300tl paralar istiyor işini iyi yapan basit format atıp bırakmıyor 50tl demişsiniz adam bedavaya yapsa daha iyi 2018 de 50tl ye yapıyorlardı :)

Verceğin 30 TL'ye değil kasayı taşıcağın beline yazık olur evde hallet agam.
ben kendim atıyorum kendim özelleştirdim iso dosyasını gereksiz ne var ne yok kaldırdım mükemmel çalışıyor sistem zaten ama fiyatıda öldürüyorlar format atmak kolay diye fakat formattan daha basit işler için bile 300tl para istiyorlar gıkı çıkmıyor milletin ama format işi olunca bedavaya yapılsın isteniyor %90 korsan etkinleştiriyor fakat %10 luk kısmıda 70-80tl ye key alıp atıyor şahsen parayla kimseye format atmadım ama para kazanma amacım olsaydı key satın alırdım her müşteri için ve 200tl para isterdim :) ve şuan birçok kişi 200tl ye format atıyor hemde korsan

Yeni konular

Geri
Yukarı