Çözüldü Format nasıl atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alperen Bckn

Hectopat
Merhaba, araştırdım ve format atmanın daha iyi olacağına öğrendim fakat hiçbir bilgim yok format nasıl atılır, herhangi bir sıkıntı olur mu? BIOS ayarları ne olur?
Format atma işlemi nasıl yapılır? Bana rica etsem anlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bir USB hazırlamalısınız. BIOS ayarları sıfırlanmaz. Rehbere bakmak isterseniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bir USB hazırlamalısınız. BIOS ayarları sıfırlanmaz. Rehbere bakmak isterseniz;

Çözüm
Merhaba, araştırdım ve format atmanın daha iyi olacağına öğrendim fakat hiçbir bilgim yok format nasıl atılır, herhangi bir sıkıntı olur mu? BIOS ayarları ne olur?
Format atma işlemi nasıl yapılır? Bana rica etsem anlatır mısınız?

Format atmak çok zor bir işlem değildir. Arkadaşların da bahsettiği gibi YouTube'dan izleyerek rahatça yapabilirsin. Ama şunu bilmeni isterim önemli olan format değil, format sonrası yapacağım kurulumlardır. Eğer driverlar, flash programları Office programları gibi kurulumlar hakkında bir bilgin yoksa ilk önce bunlardan başla derim. Windows 10 kuracaksan eğer çoğu driverı kendi otomatik kuracaktır ama yine sana çok iş düşecek... Kolay gelsin🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı