Format nasıl atılır?

unknownplayer

Hectopat
RAM
8GB DDR4 3200MHz
Ekran kartı
rx580Super
Anakart
b450mA Pro Max
İşlemci
Ryzen5 1600
PC virüs kaptı içindeki önemli şeyleri aldım şimdi format atmak istiyorum, temel şekilde sıfırlamak değil her şeyi sıfırlayacak şekilde format atmaktan bahsediyorum ne kadar uğraştıracaksa artık.

Teşekkürler şimdiden.

PC virüs kaptı içindeki önemli şeyleri aldım şimdi format atmak istiyorum, temel şekilde sıfırlamak değil her şeyi sıfırlayacak şekilde format atmaktan bahsediyorum ne kadar uğraştıracaksa artık.
Teşekkürler şimdiden.
USB'ye Windows ISO'sunu yazdırın, PC açılırken art arda F11'e basın ve USB'den boot edin.
Disk kısmında her şeyi tek bir disk kalana kadar silin ve sıradan bir şekilde kurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba.
Öncelikle bir format USB'si hazırlamanız gerekiyor bunu yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıp BIOS menüsünden cihazı USB'den başlatmanız gerekiyor bundan sonra zaten kurulum sihirbazı size yardımcı olacaktır.

USB'ye Windows ISO'sunu yazdırın, PC açılırken art arda F11'e basın ve USB'den boot edin.
Disk kısmında her şeyi tek bir disk kalana kadar silin ve sıradan bir şekilde kurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı