Format nasıl atılır?

Veriler geri gelmez fakat bir daha böyle bir şey olmaması için Ventoy kullanabilirsin :D internette rehberleri var nasıl kullanılacağı hakkında. Şimdilik bilgisayarı formatla ama :D

Yaşadıkça öğrenilir hocam :)

Bu ISO dosyasını indirdim ama Rufus'ta cıkmıyor.

Veriler geri gelmez fakat bir daha böyle bir şey olmaması için Ventoy kullanabilirsin :D internette rehberleri var nasıl kullanılacağı hakkında. Şimdilik bilgisayarı formatla ama :D

Yaşadıkça öğrenilir hocam :)

1 Nisan şakasını erken yaptılar. :D

Windows'un sitesine girdim oradan yukledim Windows 10'u o dosya cıkmadı ama.
Download Windows 10 Kullandığınız sistemin Windows olduğundan emin olun hocam.

1711925349621.png

Download Windows 10 kullandığınız sistemin Windows olduğundan emin olun hocam.

Eki Görüntüle 2155840

Dogru hocam ama bilmiyorum yarın hallederim bir sürü guncelleme gelmiş belki ondandır. Teşekkür ettim.

USB'ye yazdırıp BIOS ekranından USB'yi seçip kuracağın yer C ise C'nin diskleri silip C ye kuruyorsun gerisini Windows kendisi yapıyor zaten.

SSD'nin ve USB'nin yazması ve okuması yüksekse ona göre hızlı yazar ve yüklersin.

Hocam ben her şeyi hazırladım şimdi BIOS ekranına gelip sizin dediğiniz gibi formatlıyoruz degilmi bir de USB yazdırırken baska ayara gerek var mı?

Son düzenleme:
Dogru hocam ama bilmiyorum yarın hallederim bir sürü guncelleme gelmiş belki ondandır. Teşekkür ettim.

Hocam ben her şeyi hazırladım şimdi BIOS ekranına gelip sizin dediğiniz gibi formatlıyoruz degilmi bir de USB yazdırırken baska ayara gerek var mı?

Gerek yok. Sadece BIOS'tan USB'yi seçiyorsun. Çıkan ekrandan bir tuşa basıp kurulumu yap değip C'nin parçalarını siliyorsun. 0'li bir şey olması lazım C. Sonra C ye kuruyorsun. Oyun kurar gibi kendi yapıyor. Sadece key ve Windows ismi filan giriyorsun.

Geri
Yukarı