Çözüldü Format sonrası 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Emirakgn1

Yoctopat
Daha fazla  
0xc000007b hatasını alıyordum düzelir diye format bile attım ama düzelmedi. Bana yardım edebilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aşağıdaki paketi indirin ve sonrasında arşivden çıkarın. İçindeki BAT dosyasını yönetici olarak çalıştırın ve sistemi yeniden başlatın. Sonrasında sorunun çözülüp çözülmediğini belirtirseniz sevinirim.

Aşağıdaki paketi indirin ve sonrasında arşivden çıkarın. İçindeki BAT dosyasını yönetici olarak çalıştırın ve sistemi yeniden başlatın. Sonrasında sorunun çözülüp çözülmediğini belirtirseniz sevinirim.

Çözüm

Bir tam günüm şununla uğraşarak geçti. Sayende çözüldü problem. Siteye senin için kayıt oldum. Adamsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tam günüm şununla uğraşarak geçti. Sayende çözüldü problem. Siteye senin için kayıt oldum. Adamsın.

İşimizin ehliyiz tabii, bir sorununuz olursa etiketleyebilirsiniz. Adımı da unutacağınızı sanmıyorum, isminiz yapmışsınız 😅

Geri
Yukarı