Çözüldü Format sonrası 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Furkan Guness

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Windows'a format attıktan sonra yüklediğim 5 oyundan 3 tanesinde bu hatayı alıyorum. Process Monitor ile hata analizi dosyası oluşturdum.
Xinput 1.3, msdmo, vcruntıme140, resampledmo, wlanapi, winmm, wininet, winhttp, secur32, dxgi, msvcp140, versıon, mfplat, iphlpapi, dsound, dinput 8, D3D11, bcrypt, bu DLL dosyaları, name not found olarak gözüküyor. Visual C++ Redistributable Runtimes Hepsi Bir Arada paketini ve DirectX indirme aracını kurdum Technopat veritabanından lakin fayda etmedi. Tekrar format atıp sıfırdan kursam işe yarar mı? Sizin bildiğiniz başka yöntem var mı yahut?

Process Monitor log dosyası:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu oyunda sorun C:\Windows\System32\xinput1_3.dll dosyasında görünüyor. Bu dosyayı silip DirectX aracını tekrar kurun.
Bu oyunda sorun C:\Windows\System32\xinput1_3.dll dosyasında görünüyor. Bu dosyayı silip DirectX aracını tekrar kurun.

Çözüm

Eve geçince dediğinizi deneyeceğim. Umarım çalışır, çok sinir bozucu bir şey.

Sayenizde, sorunu kısa sürede çözebildim. Çok teşekkür ederim sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı