Format Sonrası AMD Ekran Kartı Sürücüsü Yükleme

Resul_

Hectopat
Daha fazla  
Format attım ekran kartımın ne olduğunu biliyorum. CD/DVD'ye sahip değilim sürücüyü yükleyemiyorum. Drive Booster uygulaması ile de denedim olmuyor başka sürücüleri yüklüyor. Bu arada ekran kartı '' AMD Radeon HD 4300/4500 series''

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Sisteminize hangi işletim sistemini kurdunuz? Windows 10 kurduysanız ekran kartınızın desteği yok bu işletim sisteminde.

DDU ile bütün ekran kartı ile ilgili sürücüleri kaldırıp kendi sitesinden tekrar yükler misiniz? Ve, otomatik yükle seçeneği kullanıyorsanız manuel olarak yüklemeyi deneyin.

Ve Driver Booster da kullanmayın.

Sisteminize hangi işletim sistemini kurdunuz? Windows 10 kurduysanız ekran kartınızın desteği yok bu işletim sisteminde.
Desteği var hocam. Kuzenimin bilgisayar 1703 kurulu ve ekran kartı sorunsuz çalışıyor.

Eski sürücü çalışıyor yani Windows 10 ile uyumlu.

Kartın sağlam olduğuna emin misin? Aygıt yöneticisinde görünmesi lazım. Kabloyu harici ekran kartına bağladığına emin misin?

Desteği var hocam. Kuzenimin bilgisayar 1703 kurulu ve ekran kartı sorunsuz çalışıyor.

Eski sürücü çalışıyor yani Windows 10 ile uyumlu.

Kartın sağlam olduğuna emin misin? Aygıt yöneticisinde görünmesi lazım. Kabloyu harici ekran kartına bağladığına emin misin?
taktığımda siyak ekran var sanırım ekran kartı bozuldu

Anakart üzerindeki GMA 3100 yongasından görüntü alıyorsunuz. Harici ekran kartınızdaki girişleri kullanın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı