Format sonrası CS:GO'da FPS düşmesi

RX 560 Tİ

Hectopat
Temiz kurulum yaptım. Sürücüleri kurdum. Windows falan güncel. Ama CS:GO'da gözle görülür bir FPS düşüşü var. Diğer oyunlarda denemedim. Sebebi ne olabilir?

Ekran kartı sürücüsü en güncel mi? Eğer en güncel sürümü kullanıyorsanız DDU ile kaldırıp eski versiyonları indirmeyi deneyin.

Ekran kartı sürücüsü en güncel mi? Eğer en güncel sürümü kullanıyorsanız DDU ile kaldırıp eski versiyonları indirmeyi deneyin.

Format atmadan önce de aynı sürümü kullanıyordum.
Ayarlarını tam olarak yaptın mı? Bir de PC de mi yoksa CS de mi hata olduğunu anlamak için başka oyunlarda da dene bence.
Evet tam olarak yaptım.

Chipset sürücün yüklü mü? ya da aygıt yöneticisinde kurulmamış sürücü var mı?
Evet yükledim.
Yüzde kaçlık düşüş yaşadın?
250 FPS'nin aşağısını görmeyen mapte 160 FPS leri gördüm.
Dediğim gibi başka oyunda dene ona göre PC de sıkıntı olup olmadığını anla. Eğer diğer oyunda devam ederse düşüş buna göre hareket ederiz. Öncelikle sorunu belirlememiz lazım.
Hemen emily wants to play test edip dönüş yapacağım hocam.
Dediğim gibi başka oyunda dene ona göre PC de sıkıntı olup olmadığını anla. Eğer diğer oyunda devam ederse düşüş buna göre hareket ederiz. Öncelikle sorunu belirlememiz lazım.
Hocam emily wants to play de pek anlaşılmıyor. CS Source oyununda benchmark testi var. Ortalama 230 almıştım. Şimdi bakacağım.
Evet yükledim.

250 FPS'nin aşağısını görmeyen mapte 160 FPS leri gördüm.

Hemen emily wants to play test edip dönüş yapacağım hocam.

Hocam emily wants to play de pek anlaşılmıyor. CS Source oyununda benchmark testi var. Ortalama 230 almıştım. Şimdi bakacağım.
Hocam sanırsam sadece CS:GO'da sorun var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı