Format Sonrası Dosya Geri Yükleme Programı

Gurk4n

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba,

Ajans ana bilgisayarımızı formatlamamız gerekiyor fakat çok fazla önemli program ve dosya bulunduğu için; @Recep Baltaş videolarından birinde tam yedek alıp format sonrası bilgisayarı aynı eski halinde dosyaları geri yükleyip kullanıyordu. Bu programın ismini bulamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O format olmuyor HDD yerine SSD taktıktan sonra yapmıştı o işi. Eğer format atmayacaksan HDD değişimi olacaksa olur ama format atacaksan sanırım olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki aynı yazılımla SSD yerine ayrılmış Yedek D diskini seçebiliyor muyuz? En azından C ye format atıp tekrar ordan geri yükleyebilir miyiz..?

Evet sanırım o şekilde kullanılabilir. Ama bence, Acronis True İmage diye bir program var, sanırım o daha iyi olacaktır. Tavsiye ederim. 30 günlük deneme sürümü sana yetecektir.

Computer Backup Software for Windows & Mac - Acronis

Bir şey soracağım HDD değişimi olacak mı? Eğer olmayacaksa format atarken disk özelleştirme bölümünden direk C diskini format atarsın D diskine ellemezsin. Programa da gerek kalmaz.

Son düzenleme:
Hayır HDD değişimi olmayacak.
Dosyaları direkt D ye kopyalayarak yedek almak da bana güvenli gelmiyor o yüzden program düşünmüştüm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı