Format sonrası driver kurulumu

Elle kapatıp sonra tekrar açmayı deneyebilirsin, Windows temiz mi? Kendi sitesinden ücretsiz şekilde indirebilirsin Windows'u.

USB ile format attım, kendi sitesinden aldığım ISO ile Rufus programından attığım USB ile temiz kurulum yaptım. Elle nasıl kapatacağımki, direk güçtenmi keseyim?

USB ile format attım, kendi sitesinden aldığım ISO ile Rufus programından attığım USB ile temiz kurulum yaptım. Elle nasıl kapatacağımki, direk güçtenmi keseyim?
Temizdir o halde o Windows, eğer uzun süredir hiçbir şey yaptığını düşünmüyorsan bilgisayarın gücü keserek kapatabilirsin. Sonrasında açılınca Windows güncellemelerini yapmayı dene internete bağlı olduğundan emin ol bazen internet olmadığında öyle boş ekran verebiliyor.

Temizdir o halde o Windows, eğer uzun süredir hiçbir şey yaptığını düşünmüyorsan bilgisayarın gücü keserek kapatabilirsin. Sonrasında açılınca Windows güncellemelerini yapmayı dene internete bağlı olduğundan emin ol bazen internet olmadığında öyle boş ekran verebiliyor.

Tamam, şu an günecl. İsteğe bağlılardada bir şey yok. Şu an deneme yaapcağım. Eğer düzelmiş ise takrardan döneceğim. Şimdiden teşekkürler. :)

@kfelek bir sorunum daha var. Dosyaları açarken dosya yöneticisi yanıt vermiyor, kapat tuşuna basınca fişten çekmeden kapanmıyor gibi Windows sorunları. Ne yapmam gerek?

Ve HDD ( D) diskim bazen görünmüyor, ANC'e yeniden başlatınca geliyor.

Ancak yeninden başlatılınca geliyor*

Son düzenleme:
Yani bilemiyorum bir sürü problemden kaynaklı olabilir, bence tüm güncellemeleri tamamen yapsın o sorunlarda ortadan kalkar. Birde her şey bittiğinde bilgisayarı kapata basın ve gerçekten kendisinin kapanmasını bekleyin bakalım kapanıcak mı eğer uzun sürse de kendisi kapanabilirse bu işlemi bir kaç kez tekrarlayın lütfen kendine gelicektir. Ama öncesinde tüm güncellemeleri yapsın ve sürücüleri kursun kuramadıklarını siz elinizle kurun bence.

Yani bilemiyorum bir sürü problemden kaynaklı olabilir, bence tüm güncellemeleri tamamen yapsın o sorunlarda ortadan kalkar. Bir de her şey bittiğinde bilgisayarı kapata basın ve gerçekten kendisinin kapanmasını bekleyin bakalım kapanacak mı eğer uzun sürse de kendisi kapanabilirse bu işlemi birkaç kez tekrarlayın lütfen kendine gelecektir. Ama öncesinde tüm güncellemeleri yapsın ve sürücüleri kursun kuramadıklarını siz elinizle kurun bence.

Bütün güncellemeler tamam. Ekran kartı, işlemcinin driverları kurdum. Gene aynı.

Bilgisayarcıyamı götürsem bilemedim ama.

Geri
Yukarı