Format sonrası düşük FPS

visuarnie

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:Intel Core i7 12650h Ram:32GB 3200MhZ EkranKartı:RTX3050Ti Hafıza:NVMe M2 SSD PCle 3.0 1TB Ekran:144hz 250NIT 3ms *EXCALIBUR G770*
Meslek
Öğrenci..
LoL adlı oyunu bir sebepten dolayı sildim ve tekrar yüklerken 1 Kbps ile yüklendiğini gördüm. Bu sorun için format attım ve düzeldi bir sıkıntı daha vardı eskiden 150 FPS gören oyun 10 FPS alıyor, PC çok yavaş çalışıyor. Sürücülerim her şeyim güncel cevap bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL adlı oyunu bir sebepten dolayı sildim ve tekrar yüklerken 1 Kbps ile yüklendiğini gördüm. Bu sorun için format attım ve düzeldi bir sıkıntı daha vardı eskiden 150 FPS gören oyun 10 FPS alıyor, PC çok yavaş çalışıyor. Sürücülerim her şeyim güncel cevap bekliyorum.

Sistemini yazar mısın? Ayrıca MSI Afterburner ile değerlerini kontrol ettin mi?

Sistem nedir? Sürücülerin güncel olduğundan emin misiniz? Sıcaklıklar ne durumda?

İşlemcim i5 7. gen ekran kartım 1050 Ti RAM 8 GB başka bilgim yok zaten abimin eski PC'si benim de bilgim pek yok bu konularda.
Sürücülerimin güncel olduğundan pek emin değilim bir program ile güncelledim Driver Booster gibi bir şeyidi isimi.
Sıcaklıklar 50 ile 60 arasında gidip geliyor.
Yazma cezam vardı cevap veremedim şimdiye kadar :(

150 FPS derken sabit geliyordu demek istedim.

İşlemcim i5 7. gen ekran kartım 1050 Ti RAM 8 GB başka bilgim yok zaten abimin eski PC'si benim de bilgim pek yok bu konularda.
Sürücülerimin güncel olduğundan pek emin değilim bir program ile güncelledim Driver Booster gibi bir şeyidi isimi.
Sıcaklıklar 50 ile 60 arasında gidip geliyor.
Yazma cezam vardı cevap veremedim şimdiye kadar :(

150 FPS derken sabit geliyordu demek istedim.
Driver Booster kullanmayın. O tür programları önermiyoruz. Sürücüleri elinizle kurun. Arkadaşlar sürücülerini size atacaktır.

Driver Booster kullanmayın. O tür programları önermiyoruz. Sürücüleri elinizle kurun. Arkadaşlar sürücülerini size atacaktır.

Dediğim gibi böyle şeyleri pek bilmediğimden bu programı kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı