Format sonrası ekran kartı %100'de çalışıyor

HezeyaN

Decapat
Daha fazla  
Daha önce Windows 10'dan Windows 11 geçmiştim. Şimdi ise bilgisayara format attım ve flash üzerinden Windows 11'i tekrar kurdum. Bu sefer oyun oynamadığım halde ekran kartı kullanımı %100 de idi. Çözümünü bile var mı? Intel asistandaki güncellemeleri ve ekran kartını güncellediğim halde sorun devam ediyor.

Daha önce Windows 10'dan Windows 11 geçmiştim. Şimdi ise bilgisayara format attım ve flash üzerinden Windows 11'i tekrar kurdum. Bu sefer oyun oynamadığım halde ekran kartı kullanımı %100 de idi. Çözümünü bile var mı? Intel asistandaki güncellemeleri ve ekran kartını güncellediğim halde sorun devam ediyor.
Ekran kartın ve sürücün nedir?
Aygıt yöneticisinin ekran görüntüsünü at.

sadece kulkanıcı klasörü gözüküyor
Windows 11'i nereden yüklediniz ? veya crack yükler misiniz sık sık ? genellikle boşta %100 kullanımın sebebi mining virüsleri oluyor. Direk kesin virüstür demiyorum elbette ancak, sadece kullanıcı klasörü garip geldi bana. Fotoğrafını atar mısınız aşağıda ki örnekte ki gibi ?

1652885365118.png

Mining virüs hayırlı olsun hocam. Genelde öyle sorunlar olabiliyor bir gözden geçirin virüs konusunu.

Ekran kartın ve sürücün nedir?
Aygıt Yöneticisi'nin ekran görüntüs.

Windows 11'i nereden yüklediniz? Veya crack yükler misiniz sık sık? Genellikle boşta %100 kullanımın sebebi mining virüsleri oluyor. Direk kesin virüstür demiyorum elbette ancak, sadece kullanıcı klasörü garip geldi bana. Fotoğrafını atar mısınız aşağıda ki örnekte ki gibi?

Eki Görüntüle 1391551

Windows'un kendi sitesinden yükledim. ISO dosyası olarak.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    234,9 KB · Görüntüleme: 27

Geri
Yukarı