Format Sonrası Ekran Kartı Sürücüsü Kurulmadı

LeBlanc

Hectopat
Bugün bilgisayarıma birkaç nedenden ötürü format atmam lazımdı ve daha önceden USB'ye hazırlamıştım Microsoft'tan indirip ama bu birkaç ay öncesinin ISO kalıbıydı. Bugün yeniden indirip hazırlayayım dedim öyle de yaptım. Güzelce format attım bilgisayar açıldı. Bir baktım ekran kartı görünmüyor. Aha dedim hayatımda ilk kez adam gibi bir ekran kartım oldu onu da yaktım herhalde kazayla :D Neden böyle düşündüm derseniz önceki ISO kalıbıyla format attığımda bilgisayar açıldığında eski bir RX 570 sürücüsü hep olurdu ve Windows Update güncellemelerini yaparken yine orada da eski de olsa bir sürüm güncellemesi yapardı. Bakıyorum bakıyorum aygıt yöneticisinde yok. Görüntü bağdaştırıcılarında ünlem işareti de yok. Ben de dedim bir chipset falan güncelleyeyim. Önce chipseti sonrasında RX 570 sürücüsünü indirip kurdum şu an problem yok. Peki neden yeni ISO kalıbında böyle bir sorun oldu? Microsoft artık ekran kartı sürücülerini update yoluyla vermiyor mu? Veya yerleşik olarak ISO kalıbına eski de olsa bir sürücü kurmuyor mu?
Sabahın 7'sinde yüreğim ağzıma geldi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme sırası gelmemiş olabilir. Biraz beklemeniz gerekirdi muhtemelen.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı