Çözüldü Format Sonrası Epic Games Oyunlarının Kaybolması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar fotoğrafta gördüğünüz oyunları satın almıştım, bugün bilgisayarıma 2.SSD'mi taktım ve raid0 attıktan sonra format attım. Epic Store'u kurduğumda oyunlarımın kütüphanede olmadığını fark ettim. Epic Games Support Center'dan bize ulaşın kısmına tıklayıp sorunumu yazdım. Ben tam olarak ne yapmalıyım? Bu adamlar bana nereden dönüş yapacak? Bu durumu daha önce yaşayan oldu mu? Teşekkürler.
xvVNpe1V.jpg

Çözüm
Nasıl yanlış hesap ya ben bir tane hesap açtım bir tane e mailim var bu nasıl mümkün olabilir?
Arkadaşla Google ile giriş yaparak sorunu çözdüm teşekkürler.
Arkadaşlar yok yazmıyor oyunlar görünmüyor girince mağazadan oyunlara tekrar satın al çıkıyor delireceğim ya 60₺ para verdim oyunlara yoklar.
Buyurun arkadaşlar formattan sonraki kütüpanhem bu öncekide yukarda idi bu nedir ya delireceğim bir kere hata mı ettik steam dışında oyun almaktan.

Dosya Ekleri

• gsagsgsag.PNG
    gsagsgsag.PNG
    339,2 KB · Görüntüleme: 161
  • hfghfgjjjd.PNG
    hfghfgjjjd.PNG
    65 KB · Görüntüleme: 152
Arkadaşlar yok yazmıyor oyunlar görünmüyor girince mağazadan oyunlara tekrar satın al çıkıyor delireceğim ya 60₺ para verdim oyunlara yoklar.
Buyurun arkadaşlar formattan sonraki kütüpanhem bu öncekide yukarda idi bu nedir ya delireceğim bir kere hata mı ettik steam dışında oyun almaktan.
Yanlış hesaba girmişsin sanırım önceki fotoğrafta kullanıcı adın bu fotoğrafta ki ile uyuşmuyor.

Nasıl yanlış hesap ya ben bir tane hesap açtım bir tane e mailim var bu nasıl mümkün olabilir?
Arkadaşla Google ile giriş yaparak sorunu çözdüm teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı