Format sonrası FPS düşüşü

Canon

Hectopat
Daha fazla  
Ben durup dururken Windows 10 çökmesi sonucu bilgisayarıma format attım. Format attıktan sonra CS:GO'da 70-80+ FPS alırken şimdi 60-50'yi zor geçiyorum. Bütün driverlerim kurulu Driver Booster ile hepsini indirip güncelledim. Lütfen yardım edin teşekkür ederim. 😊

Sistemim;
  • İ5 6200U CPU @ 2.30 GHz 2.40 gHz
  • NVIDIA GEFORCE 940M
  • 8 GB DDR3 RAM (kullanılabilir miktar: 7,84 GB)
  • WINDOWS 10 Home Single Language 64-bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün driverlerim kurulu Driver Booster ile hepsini indirip güncelledim.
Sorunun cevabını vermişsiniz zaten. Bütün sürücüleri elle kendi sitelerinden indirip tekrar kurun.

Sorunun cevabını vermişsiniz zaten. Bütün sürücüleri elle kendi sitelerinden indirip tekrar kurun.
Arkadaşım, demişim zaten güncelledim diye.
Ben windows 10'da hiç driver ile uğraşmıyorum windows update zaten hepsini yüklüyor. Atabiliyorsan bir daha format at driver programı kurma.
Denemiştim yine de teşekkür ederim.
Driver Booster yanlış sürücüleri yükleyebiliyor. Driver Booster kullanmadan indiriniz.
Bunu bir önceki formatım da yaptım. Sadece intel ve nvidia driverlerini kurdum bir şey değişmedi.

Driver Booster ile hepsini indirip güncelledim.

Bu söylemle format ha atmışsınızdır ha atmamışsınız aynı şey. Format sonrası programlar ile güncelleme yapılmaz. Güncelleyeceğin 2 tane driver var gerisinin hiçbir önemi yok. Ekran kartını ve chipseti siteden kuracaksın bu kadar.

Bu söylemle format ha atmışsınızdır ha atmamışsınız aynı şey. Format sonrası programlar ile güncelleme yapılmaz. Güncelleyeceğin 2 tane driver var gerisinin hiçbir önemi yok. Ekran kartını ve chipseti siteden kuracaksın bu kadar.
Demişim ki;
Bir önceki formatım da yaptım. Sadece intel ve nvidia driverlerini kurdum bir şey değişmedi.
Şöyle bir not geçmek istiyorum;

Bilgisayarımın kasmadığı zamanlar açılırken Windows 10'un simgesi vardı. Şimdi ise HP'nin logosu var bunu biostan yaptım sanırım format atarken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı