Format sonrası Gmail sorunu

345291

Hectopat
Huawei P20 Lite telefonuma hard reset attıktan sonra eski Gmail hesabını istemeye başladı. Bende talkback gibi şeyler vardı onlardan denedim fakat help kısmını kapatmışlar yani bir nevi açığını gidermişler. Bu telefonu nasıl açıp kullanabilirim? PC'den yapanlar varmış öylede olur sıkıntı yok.

Benim de eskiden Samsung Galaxy J5 (2015) vardı. Aynı sorun bende de oldu. Ben 1 hafta boyunca denedim, olmadı. Telefoncuya götürdüm 60 TL'ye halletti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei P20 Lite telefonuma hard reset attıktan sonra eski Gmail hesabını istemeye başladı. Bende talkback gibi şeyler vardı onlardan denedim fakat help kısmını kapatmışlar yani bir nevi açığını gider mişler. Bu telefonu nasıl açıp kullanabilirim? PC'den yapanlar varmış öylede olur sıkıntı yok.

Dostum kullandığım Samsung telefonlarda telefonu tamamen kapatıp ses kısma + Power tuşlarına basılı tutup download moduna alıyordum oradan stock ROM atıyordum. Huawei'lerde Android kullanıyor. Bir dene derim?

Telefonu download moda aldığınızda artık sıfırdan format ya da ekstra eklentiler (root - Firmware)
Ya da ROM ya da stock ROM atmaya yarıyor

Stock ROM: Telefonun işletim sistemi.

Telefonu download moda aldığınızda artık sıfırdan format ya da ekstra eklentiler (root - Firmware)
Ya da ROM ya da stock ROM atmaya yarıyor

Stock ROM: Telefonun işletim sistemi.
Peki telefona şuan ekranı açıp bir şey indirme vb. bir şey yapamıyorum. Download moduna nasıl geçerim? Yani nasıl sıfırlayabileceğimi anlatırsanız iyi olur. Root vb. bir şey telefonun ekranı açılmadan oluyor mu? Veya PC üzerinden farklı işletim sistemi kursam açılır mı? Download modunu pc üzerinden yapabiliyormuyuz?

Huawei P20 Lite telefonuma hard reset attıktan sonra eski Gmail hesabını istemeye başladı. Bende talkback gibi şeyler vardı onlardan denedim fakat help kısmını kapatmışlar yani bir nevi açığını gidermişler. Bu telefonu nasıl açıp kullanabilirim? PC'den yapanlar varmış öylede olur sıkıntı yok.
Yanlışlıkla bir dosyayı silmişsin. Aynısı bana olmuştu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

bu videoda gösteriyor nasıl download moda alınacağını.

Not: Bu Stock Rom atma işlemci telefonu garanti dışı bırakır

Stock Rom: http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G2496/g1789/v132193/f1/full/update.zip
Samsung'da Odin programı ile yapılıyor.
6 ay garantisi kaldı zaten. Neyse genede garanti dışına çıkaracak şeyden uzak durmak gerek. Telefonu satmayı düşünüyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı