Format sonrası güncelleştirme hatası (0x80070005)

Efekan Cesur

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma geçenlerde format attırmıştım şimdi güncelleştirmeye çalıştığımda "Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80070005)" diye bir hata alıyorum bunu nasıl çözebilirim acaba?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    56,9 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarıma geçenlerde format attırmıştım şimdi güncelleştirmeye çalıştığımda "Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden deneyeceğiz. Bunu görmeye devam ederseniz ve bilgi için Web'de arama yapmak ya da destek birimine başvurmak isterseniz bu yardımcı olabilir: (0x80070005)" diye bir hata alıyorum bunu nasıl çözebilirim acaba?
Windows 10 2022 Güncelleştirmesi l Sürüm 22H2 Güncelleme aracını indirip deneyebilir misin muhtemelen sorununu çözecektir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    2,7 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Arama yerine cmd yazıp yönetici olarak çalıştır CHKDSK C: /R yaz enter tuşuna bas sonra çıkan uyarıya Y tuşuna bas yeniden başlat bilgisayarı onarma yapıp bozuk bölümleri düzeltmeye çalışacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı