Format sonrası internet hız düşüklüğü

furkn987

Hectopat
Bilgisayarıma Technopat rehberıne göre Windows 10 format attım (USB kullanarak). Ancak ilk açıldığında hız testi yaptığımda 50 Mbps hız görürken driverları yükledikten sonra hızım en fazla 6 Mbps oluyor. İnternet kaynaklı bir sorun değil farklı cihazlarda test ettim. Ethernet kablosu ile bağlandığımda herhangi bir sorun yok ancak Wi-Fi'de sorun var. Driveri güncelledim yine de olmadı. Donanım kimliğini de yazının devamına ekliyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Dell Wireless donanım kimliği:
PCI\VEN_168C&DEV_0032&SUBSYS_02091028&REV_01.

Realtek:
PCI\VEN_10EC&DEV_8136&SUBSYS_05981028&REV_05.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    165,8 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü ise anakart modelini, dizüstü kullanıyorsanız da marka/model bilginizi bizimle paylaşır mısınız.

Bu sorunun aynısını bende yaşamıştım. LAN ile bağlantı sağladığınızda önceliği LAN'a veriyor. Tekrar kurulum yapıp tüm sürücüleri kurduktan sonra LAN ile bağlantı yaparak çözmüştüm ben.

Masaüstü ise anakart modelini, dizüstü kullanıyorsanız da marka/model bilginizi bizimle paylaşır mısınız.
dell inspiron 3521 dizüstü bilgisayar.
Support for Inspiron 3521 | Drivers & Downloads | Dell Turkey sitede ayrıntılı driverleri gözüküyor olmalı
Bu sorunun aynısını bende yaşamıştım. LAN ile bağlantı sağladığınızda önceliği LAN'a veriyor. Tekrar kurulum yapıp tüm sürücüleri kurduktan sonra LAN ile bağlantı yaparak çözmüştüm ben.
daha detaylı yazar mısınız? Tekrar kurulum dediğiniz windows mu

dell inspiron 3521 dizüstü bilgisayar.
Support for Inspiron 3521 | Drivers & Downloads | Dell Turkey sitede ayrıntılı driverleri gözüküyor olmalı

daha detaylı yazar mısınız? Tekrar kurulum dediğiniz windows mu
Intel® DSA kurup ardından kontrollerini sağlayıp gerekli intel sürücülerini güncelledikten sonra, Wireless sürücünüzü indirip yükleyin. İşlemler sonrasında bilgisarınızı yeniden başlatmayı unutmayın.

Son olarak BIOS versiyonunuz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı