Steam Format sonrası kütüphanedeki oyunlar tekrar indiriliyor

alpergkky06

Hectopat
Yer
ev
Gençler selam. Windows 11'den 10'a geri düştüm. Steam'deki oyunları 2 farklı kütüphaneye toplamıştım, 2 TB +1 TB 980 Pro SSD'ye sahibim. Windows kurulumu sonrası oyunları görmüyor, tekrar indirmemi istiyor. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula dediğimde tekrar indirmeye başlıyor. Nasıl düzeltebilirim?

1702379652594.png

1702379683929.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam disklerin neden ikisi de E olarak gözüküyor öye bir şey olmaması lazım.
zaten bende onu çözemedim birbirlerini görmüyor dc den ekler misiniz ?

Yani elinde yedek dosyaları ya da oyun dosyaları var.

Steam'in oyunları nereye indiriyor?

Eki Görüntüle 2050086

Şu an oyunları Steam common a değil steamlibrary ye indiriyor aynı zamanda Steam common apps klasöründe de hem Counter-Strike 2 hem Forza Horizon 5 mevcut

1702380684287.png

Steam'i aç ve indirdiklerin (halihazırda bitmiş olanlar) haricinde devam edenleri sil. Yani indireceğin oyunlar common klasöründe olmasın.

2023-12-12.png

Sonrasında şu an ki kurulu Steam'in oyunları indirdiği common klasörüne yedeklediğin oyunları at..

Ne güzel işte bulmuşsunuz. Buradan oyunları tikliyerek taşıyın.

Balım ben de biliyorum taşımayı taşınmıyor ki buraya yazdım zaten var diyor
1702381085538.png

Steam'in oyunları indirdiği klasöre sende yüklü olan klasörün içindekileri at sonra dosyaları doğrula.
onu yapıyorum tekrar indirmeye başlıyor dostum

Steam'i aç ve indirdiklerin (halihazırda bitmiş olanlar) haricinde devam edenleri sil. Yani indireceğin oyunlar common klasöründe olmasın.

Eki Görüntüle 2050090

Sonrasında şu an ki kurulu Steam'in oyunları indirdiği common klasörüne yedeklediğin oyunları at..
deniyorum şuanda haber vereceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı