Steam Format sonrası kütüphanedeki oyunlar tekrar indiriliyor

alpergkky06

Hectopat
Yer
ev
Gençler selam. Windows 11'den 10'a geri düştüm. Steam'deki oyunları 2 farklı kütüphaneye toplamıştım, 2 TB +1 TB 980 Pro SSD'ye sahibim. Windows kurulumu sonrası oyunları görmüyor, tekrar indirmemi istiyor. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula dediğimde tekrar indirmeye başlıyor. Nasıl düzeltebilirim?

1702379652594.png

1702379683929.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptıktan sonra doğrula dedim 0 dosya doğrulandı tekrar indirmelisin :(
tempsnip.png

Oyun, Steam'de bu şekilde gözükmeli ve common klasöründe indireceğin oyunla ilgili bir tane bile dosya bulunmamalı..

ben steamdan bişey indirirken nereye indireceğimi seçemiyormuyum ?
Seçebilirsin ama Steam'in garip bir huyu var.. Dediğim gibi Epic Games gibi değil.. "Ya yedekleyeceksin ya da indireceksin." kafasındalar.

Eki Görüntüle 2050096

Oyun, Steam'de bu şekilde gözükmeli ve common klasöründe indireceğin oyunla ilgili bir tane bile dosya bulunmamalı.

Seçebilirsin ama Steam'in garip bir huyu var. Dediğim gibi Epic Games gibi değil. "Ya yedekleyeceksin ya da indireceksin." kafasındalar.

1702382255780.png

Dayı Allah razı olsun doğrulanıyora geçirdim sonunda

Yapabildiysen, tamamdır.

Lan ben de oyunu yedekledim. Siliyordum. Adım adım göstermek için ekran kaydı alacaktım: DSsdadsaasda

Asdfasdfasdfasd ben tam dosyayı C diskine attim Dden steamappstende steamlibraryden de silip Steam'den kaldırdım sonra Cden Steam commona attım yükleme yerini orayı seçtim doğrulamaya başladı

(KAMU SPOTU)

UNUTMA, UNUTTURMA...

Binlerce oyun sever, Steam'in oyun yedekleme sistemini kullanmadığı için oyunlarını tekrar indirmek zorunda kalıyor.

Bilgisayarına format atmak mı zorunda kaldın? İşlemcin mi cortladı? Ramlarin mi zortladı?

Önceden bulundurduğun yedekle oyun tekrar yüklemek daha kolay.

Sadece Steam'in oyun yedeklenmesini kullanman yeterli olacaktır.

tempsnip.png

Yeni konular

Geri
Yukarı