Format sonrası laptop açılmıyor

_ByYuSuF06_

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 3470 4.0 GHZ O.C -SAPPHIRE NITRO+ RX 580-16 GB RAM-GIGABYTE GA-Z77X-UD3H-240+120 SSD SNOWMAN M200 600W +80 PSU
İPHONE 6S 64 GB
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba bugün laptopuma CS:GO indirecektim, FPS artışı olsun diye ekran kartı ile unlostun dediklerini yaptım, bir de HD grafik 4000'de çalışıyordu onu GT640M'ye ayarladım, sonra ekran piksek piksek oldu. Bende format atayım dedim, sonra açılmadı.

Arkadaşlar şu mantığı aklınızdan çıkarın. Laptoplardaki dahili intel ekran kartlarını devre dışı bırakmanız sonucunda bilgisayar ikinci ekran kartında çalışmayacak. İntel dahili grafik birimi bilgisayarda her zaman çalışmak zorunda GT640M çalışdığı zaman bile. Yapıları gereği görüntü işlemeyi o dahili ekran kartından alıyor. İsterseniz çok grafik gerektiriyorsa yapacağınız işlem ekran kartı sürücü ayarlarından o uygulamayı Nvidia'ya alırsınız.

Sorununuza gelince bilgisayara görüntü kablosu DVİ veya HDMİ farketmez başka bir ekrana bağlamayı deneyip format atmayı deneyin.

HDMI kablosunu monitöre bağladık yine görüntü yok bataryayı vb. çıkarttık olmadı lütfen acil yazın.

Yeni konular

Geri
Yukarı