Format sonrası neler yapılmalı?

Format atma sebebim bilgisayarda virüs vardı Kaspersky'dan tarama yaparken 520 bin dosya taradı temiz çıktı Malwarebytes 570 bin dosya taradı 2 virüs buldu bu durumda hangisini indirmeliyim.

Kaspersky ping sorunları yapıyor örneğin Valorant'ta mesela oynayınca hata veriyor Malwarebytes de öyle bir sorun yok ve daha iyi bence Kaspersky bence kötü Malwarebytes indir.

format atma sebebim bilgisayarda virüs vardı kasperskydan tarama yaparken 520 bin dosya taradı temiz çıktı malwarebytes 570 bin dosya taradı 2 virüs buldu bu durumda hangisini indirmeliyim
Birisi anti-malware, birisi antivirüs. Çakışmamaları için, doğru ayarları yaparak ikisini de kullanabilirsiniz.

Birisi anti-malware, birisi antivirüs. Çakışmamaları için, doğru ayarları yaparak ikisini de kullanabilirsiniz.
Tamam teşekkürler.
Sürücülerinden yanı sıra,
ben directx programını bilmiyorum bide bilgisayar hakkında çok bilgiye sahip değilim programı gönderdiğin linkden indirdim açtım kurulum bitti kurulum bitince direk herşey oluyo mu?

Son düzenleme:
Tamam teşekkürler.

Ben DirectX programını bilmiyorum bir de bilgisayar hakkında çok bilgiye sahip değilim programı gönderdiğin linkden indirdim açtım kurulum bitti kurulum bitince direk her şey oluyor mu?

Eksik DX dosyaları yüklüyor, bir şey yapmana gerek yok. Bazı oyunlarda hata almazsın sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı