Format sonrası orijinal Windows kaybolması sorunu

kaan bayar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Windowsumu 8'den 10'a updatelemiştim ama bir 3-4 aylık kullanımdan sonra harddisk hep %100 olmaya başladı. Bende temiz bir format atılsın diye bilgisayarcıya götürdüm. Şu anda nedenini bilmediğim bir şekilde orijinal değil normalde orjinal kullanıyordum. Ve bir de Windows Embedded 8.1 Industry Pro'ya geçersem 10 tekrar yükseltebilir miyim yoksa yarın direk gidip bilgisayarcıya bu bilgisayarım orijinaldi. Neden böyle yaptınız mı diyeyim? Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

Not: Bilgisayarım Cuma akşamı gitmişti Cumartesi sabahı aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarcıya "Alın bu lisans ile PC'me format atın" dediniz mi? O lisans 200-300 TL değerinde olması lazım. Bilgisayarcı size böyle bir format atamaz.

Hayır bir öncekinde atılmıştı laptop kullanıyorum ve biraz araştırma yaptığımda bulduğum şey laptoplardaki keylerin biosta kayıtlı olduğunu okudum tamam belki olamayacak bir şeydi biliyorum ama peki şu soruma da cevap verir misiniz ben dreamsparktaki windows embedded 8.1 industry pro ile atarsam 10 a yükseltebilir miyim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı