Format sonrası performans kaybı

Darvell

Hectopat
Yer
Crown Prince's Palace, Berlin, Deutschland
Daha fazla  
Meslek
Kaiser
Bilgisayara format attım. Birkaç oyun yükledim vesaire. Ama bir performans kaybı var. Bunu şu anlık LoL'de fark ettim. Normalde 100-90 FPS alırken 60-40 FPS oluyor ve Alt Tab atınca oyunda takılmalar oluyor. Diğer oyunlarda da bir performans kaybı var. Driverlar yüklü. Aygıt yöneticisinden kontrol ettiğimde güncel. Şu an Windows 10 Home 20H2 bulunmakta. Öncekinde ise sanırım Pro versiyonuydu ama o da 20H2 idi. Benim ne yapmam gerek? Yardımlarınız için teşekkürler.

Bu gün temiz kurulum yaptım, tam konu açıyordum performans kaybı var diye. Pro'dan Home versiyonuna geçiş yaptım fakat FPS yerlerde geziyor, oyunlar çöküyor Fortnite 240-300 alırken 80-120 almaya başladım. Sanırım tek çare eski sürüme geri dönmek.

Bu gün temiz kurulum yaptım, tam konu açıyordum performans kaybı var diye. Pro'dan Home versiyonuna geçiş yaptım fakat FPS yerlerde geziyor, oyunlar çöküyor Fortnite 240-300 alırken 80-120 almaya başladım. Sanırım tek çare eski sürüme geri dönmek.

Çok garip böyle bir şey olması. Eğer yaparsan veya çözümünü bulursan buraya yazar mısın?

Çok garip böyle bir şey olması. Eğer yaparsan veya çözümünü bulursan buraya yazar mısın?
Tabii ki şuan araştırıyorum.
Daha denemedim ama Windows Update de 6 tane güncelleme gözüküyor, istersen güncelleyip dene ben şu an indiriyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı