Format sonrası program hataları

Peki bu sorun harddiskten falan kaynaklı olabilir mi çünkü en son bir konu açtığımda hardiskimde badsector oldugunu söylemişlerdi.

Ondan olacağını düşünmüyorum. Ondan sadece gecikmeler yaşanabilir sistem açılırken yüklenme ekranlarında bir de oyunlarda özellikle güncel oyunlarda FPS düşmesi yersin badsector var ise. Bu yazılımsal bir sorun donanımsal olma ihtimali çok düşük.

Ondan olacağını düşünmüyorum. Ondan sadece gecikmeler yaşanabilir sistem açılırken yüklenme ekranlarında bir de oyunlarda özellikle güncel oyunlarda FPS düşmesi yersin badsector var ise. Bu yazılımsal bir sorun donanımsal olma ihtimali çok düşük.
Güncellemeleri yaptım sorun hala devam etmekte epis games launcheri bile yükliyemiyorum ben nasıl çözücem ya

Güncellemeleri yaptım sorun hala devam etmekte epis games launcheri bile yükliyemiyorum ben nasıl çözücem ya
Bunları kurmayı deneyin.

Arkadaşlar sorunu çözdüm sonunda eğer başka arkadaşlarda da bu sorun olyuorsa deneseinler laptop kullanıyorsanız eğer 2 tane ekran kartı vardır biri inteş diğeri ya NVIDIA diğerini bilmiyorum sizin yapmanız gereken şey Intel ekran kartını silip daha eski bir sürücüsünü kurmaktır bilginize.
Konu kilit @Emir M.

Geri
Yukarı