Çözüldü Format sonrası Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Bilemedim açıkçası. Göze batan bir sorun yok raporda. Belgeler konumundaki Rocket League klasörünü tekrar silmeyi deneyebilirsiniz. Olmazsa hesap verilerinizi aktarabiliyorsanız Epic Games sürümünü deneyin.

Bir de C:\Windows\System32\d3dx11_43.dll silip DirectX aracını kurmayı deneyebilirsin. İşe yarayacağını sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez. Raporda bir girdide gözüküyor sadece. O da oyun dosyalarında, sistemde değil.
İçerik olarak sizin raporlarınıza benzer bir tane rapor bulabildim Sosyal'de. Onda da konu çözülememiş. Ama ümidi kesmeyelim. Kaspersky raporda gözüküyor hala.
Steam'i tamamıyla kaldırıp tekrar kurun.
Steam kütüphanelerini istisnalara ekleyin Kaspersky üzerinden.
Ekran kartı ayarlarınızı varsayılana çekin.
Öncesinde mod falan yüklemeye çalıştınız mı hiç? Kalıntı vesaire kalmış olabilir.
Bir de denetim masasındaki C++ yazılımlarının ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?

İçerik olarak sizin raporlarınıza benzer bir tane rapor bulabildim Sosyal'de. Onda da konu çözülememiş. Ama ümidi kesmeyelim. Kaspersky raporda gözüküyor hala.
Steam'i tamamıyla kaldırıp tekrar kurun.
Steam kütüphanelerini istisnalara ekleyin Kaspersky üzerinden.
Ekran kartı ayarlarınızı varsayılana çekin.
Öncesinde mod falan yüklemeye çalıştınız mı hiç? Kalıntı vesaire kalmış olabilir.
Yok hocam Format attım temiz kurulum olarak. Sonrasında Kaspersky ve Nvidia sürücümü kurdum. Mod vs. hiçbir oyuna kurmadım. Güvenli Mod'da Windows'u başlatıp deneyeceğim sonrasında Steami kaldırıp kuracağım.
Ekran Alıntısı.PNG

@Jayce

Bilemedim açıkçası. Göze batan bir sorun yok raporda. Belgeler konumundaki Rocket League klasörünü tekrar silmeyi deneyebilirsiniz. Olmazsa hesap verilerinizi aktarabiliyorsanız Epic Games sürümünü deneyin.

Bir de C:\Windows\System32\d3dx11_43.dll silip DirectX aracını kurmayı deneyebilirsin. İşe yarayacağını sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez. Raporda bir girdide gözüküyor sadece. O da oyun dosyalarında, sistemde değil.

Son düzenleme:
Çözüm

Tekrar İso dosyası indirip Format diskimi yenilesem ve format atsam kesin çözüm olur mu? Bunu da deneyeceğim olmazsa bunu düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

Epic Games sürümüyle sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Yine devam ederse tekrar formatlayabilirsiniz tabii. Yeniden format atınca Kaspersky'sız denersiniz.
Epic'ten indirmek istemiyorum pek o kadar oyun içi eşyam ve kazanımlarım turnuva şampiyonluklarım var. Format atacağım yine olmazsa.
Epic Games sürümüyle sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Yine devam ederse tekrar formatlayabilirsiniz tabii. Yeniden format atınca Kaspersky'sız denersiniz.
Hocam açıldı çok sağ olun. Tüm emekleriniz için tekrardan çok teşekkür ederim. :) @Jayce

Son düzenleme:

Geri
Yukarı