Format Sonrası Senkronize Edilen Hesap İsteği

kydeniz

Hectopat
Telefona hard reset attıktan sonra açılış ekranında benden daha önce senkronize edilmiş olan hesap istediğinden ve benim giriş bilgilerimi hatırlayamadığımdan dolayı cihaza erişim sağlayamıyorum. İnternette bypass yönteminden söz ediliyor. Bu işlemi uygulamam cihazı devre dışı bırakır mı? Ya da önereceğiniz başka çözüm yolları varsa uygulamak isterim. Garantiye göndermek son seçeneğim. Teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefona hard reset attıktan sonra açılış ekranında benden daha önce senkronize edilmiş olan hesap istediğinden ve benim giriş bilgilerimi hatırlayamadığımdan dolayı cihaza erişim sağlayamıyorum. İnternette bypass yönteminden söz ediliyor. Bu işlemi uygulamam cihazı devre dışı bırakır mı? Ya da önereceğiniz başka çözüm yolları varsa uygulamak isterim. Garantiye göndermek son seçeneğim. Teşekkür ediyorum.
Çözüm Box Adı ile andığımız bir cihazdır. Örneğin Samsung modelleri için genellikle z3x Box modeli kullanılıyor.
Sorununuzun çözümü için ortalama 1 saatten az bir süre gereklidir.
Bypass var doğru fakat bunlarla uğraşmayın. Sorunu çözecek kişi Önce Download mode'dan COMBINATION sistemi kurar işini bitirir ve tekrar işletim sistemini yükler... Özetle bilen birisi kolayca halleder. başka çözüm yolları ile uğraşmayın. Garanti derdiniz var ise benim bildiğim kadarıyla faturası ile beraber bilgileriyle garantiye vermek lazım bu hesap sorunları için. Merak etmeyin cihazınıza bir şey olmayacaktır.

Konu ile fazla ilgili değilseniz bence telefonu garantiye veriniz. Telefon üzerinden yapılan müdehaleler telefon yazılıma zarar verebilmekte. Bilgisayardan yazılım yüklediğiniz takdirde ise herhangi bir güç kesintisinde telefonunuz çöp olabilir.

İlgiliyseniz araştırıp uygulayabileceğiniz yöntemler var. Google hesabını şifrenizi sıfırlamak da çözümlerden birisi mesela. :) Tabii bu mümkün değilse FRP Bypass yapılmalı.

Buradan daha fazla bilgi vermemiz yasadışı. Çünkü telefonun size ait olduğuna dair bizde herhangi bir bilgi mevcut değil. Telefonu çalmış olabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı