Format sonrası sistem çöküyor

Mr. Ahmedov

Hectopat
Yer
Shinjuku/Kabukichō
Merhabalar. 1 saat önce bilgisayarıma format atmıştım. Ana ekran geldi ve uygulamaların setuplarını kurmaya başladım. Bir anda siyah ekran oldu ve 4-5 defa ekran gidip geldi ve PC kapandı. Otomatik gücü tekrar verdi ve işime devam ettim. Hesaplarıma giriş yaparken aynı şekilde yine 4 ila 5 defa ekran gidip geldi ve yine PC çöktü. İşin ilginç kısmı hiçbir şey yapmadığım halde Mouse'nin yuvarlağı (işlem yaparken Mouse'nin yanında çıkan daire) dönüyor ve sanki defalarca PC kendi kendine Yenile komutu yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükleme yaptığınız ISO dosyası hatalı olabilir. Baştan indirip baştan kurun derim.
Hatalı olacağını sanmıyorum, inerken bile başında durdum son ana kadar?
Sıfır temiz format. Kafa rahat. Yetmiyorsa BIOS resetle.

ISO'yu Microsoft'dan indir.
Zaten Microsoft tan indirdim. Başka nerden indiriyim :D.
Sistemin nedir? Depolama biriminin hızı azalmış olabilir HDD ise.
Athlon 3000G - 8GB 2600MHZ Ram - 240GB SSD
Durum biraz daha sıradışı olmaya başladı. Bütün driverleri updateleri kurnama rağmen sürekli çökmeye devam ediyor. Çökerken 1 - 1 buçuk dakika siyah ekran bekletiyor ve 30sn gibi bir süreyle yeşil ekran geliyor ve gidiyor.

Son düzenleme:
Hatalı olacağını sanmıyorum, inerken bile başında durdum son ana kadar?

Zaten Microsoft'tan indirdim. Başka nereden indireyim :D.

Athlon 3000G - 8 GB 2600MHz RAM - 240GB SSD.
Durum biraz daha sıra dışı olmaya başladı. Bütün driverleri Update'leri kurnama rağmen sürekli çökmeye devam ediyor. Çökerken 1 - 1 buçuk dakika siyah ekran bekletiyor ve 30sn gibi bir süreyle yeşil ekran geliyor ve gidiyor.

SSD marka model neydi?

Başında durmayla ne alakası var kardeş?
O zaman Microsoft'un sitesinden indirmeme rağmen ISO dosyasının hatalı olması ne alaka?
Kronik olmasa da vasat bir SSD ama sıkıntının bu olacağını zannetmiyorum. İşlem yapılamayacak gibiyse yeniden temiz kurulum yapmayı deneyin.
Her 5 ila 10DK da bir bu durum gerçekleşmekte.

Geri
Yukarı