Format sonrası SSD %100 çalışıyor

Neden Microsoft'un sitesinden indirmedin işletim sistemini?

Hocam oradan indirdim zaten yükleme aracı ile kurdum zaten.

Aynı durum bende de oluyordu. Efendim System SSD ilk günlerde 100 kullanır. 2-3 güne düzelir sıkıntı yok. Fakat düzelmezse CrystalDiskInfo'dan SSD ve HDD ömrüne bakabilirsiniz. Ömrü azaldıysa olur öyle. Bende çok sistem kurdum biliyorum ilk günlerde System diski çok kullanır. Sistemi ayarlar. Sıkıntı yok korkmayın.

Hocam benim ilk defa başıma geldi 2 3 gün kullandığını ilk defa duyuyorum neyse bekleme kalacağım yine de.

Hocam oradan indirdim zaten yükleme aracı ile kurdum zaten.

Hocam benim ilk defa başıma geldi 2 3 gün kullandığını ilk defa duyuyorum neyse bekleme kalacağım yine de.

Efendim 2-3 gün kullanıyor ben tamirciyim hep geri mesajlar alıyorum disk çok kullanıyor sistem yavaş falan diye bana mesajlar dönüyor. Sorun System'in sistemi hazırlamasından kaynaklı. Beklemede kalın düzeldiğini görüceksiniz. Bu arada buradan Linux kullanıyor olarak gözüküyorsunuz neden Windows'a geçtiniz?

SSD nereden sipariş ettiniz? Kullanılmış olabilir. Dikkat etmekte fayda var!

0 alındı hocam zaten şu ana kadar sorun yoktu birden böyle oldu hala anlam veremiyorum.

Iyi bayramlar bu arada.

Diskin ömrüne hiç baktınız mı? Bakmanızı öneririm. Görev yöneticisinde gözükmüyorsa sıkıntı vardır.
1000047856.jpg

1000047863.jpg
1000047854.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı