Format sonrası tüm sürücüler kendiliğinden kurulmuş

alicnayddn

Centipat
Formatladım az önce. İnternet Driver için diğer bilgisayardan yükleme yapıyordum ki, İnternet vardı, şaşırdım. Format sonrası internet olmasına. Baktığımda kendiliğinden tüm sürücüler kurulmuş. Bu normal mi? Temiz kurulum yapamamışım gibi düşündüm.

Formatladım az önce. İnternet vardı, şaşırdım. Açılır açılmaz Ethernet driver olmasına. Baktığımda kendiliğinden tüm sürücüler kurulmuş. Bu normal mi? Temiz kurulum yapamamışım gibi düşünceler var kafamın içinde.

Ethernet driver zaten kurulduktan sonra olur. İnternet olunca da Windows Update sürücüleri kurmuş.

Formatladım az önce. İnternet driver için diğer bilgisayardan yükleme yapıyordum ki, internet vardı, şaşırdım. Format sonrası internet olmasına. Baktığımda kendiliğinden tüm sürücüler kurulmuş. Bu normal mi? Temiz kurulum yapamamışım gibi düşündüm.

Kurduğun sistem Windows 10 ve üstü ise zaten parça üreticileri sürücüleri bu işletim sistemi dosyalarına eklemeleri için veriyorlar. Sen sadece bu sürücüleri güncel mi değil mi ona bakarsın. BIOS - ekran kartı gibi driver bakıp sen Update edersin.

Kurulduktan sonra direk internetin olması normal mi?

Sonuçta Ethernet kablosu bağlı iken olması çok normal ama Wi-Fi şifresi otomatik girilip internete giriyorsan o zaman bomba olur teknoloji tarihinde :)

Kurulduktan sonra direk internetin olması normal mi?

Evet normal. Wi-Fi olarak bağlanamazsın ama Ethernet kablosu bağlıysa zaten başka hiçbir şeye ihtiyacın olmadan internete bağlanabilirsin. Bu arada sen Windows Update kısmından otomatik güncellemeyi durdurmazsan o kendi kendine indirmeye devam edecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı