Format sonrası Wi-Fi az çekiyor

• Konuyu başlatan Drawn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 929
Wi-Fi sürücüsünü bilgisayarın marka modeline göre kendi web sitesinden güncelleyin.

Yükledim ama klasörün içinde setup yok. Nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13 KB · Görüntüleme: 60
Var işte, Install dosyası.

Olmazsa:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam tam pc başında değilim şu an ama hatırladığım kadarıyla anlatayım. Denetim masası'nda aygıt yöneticisini açın. Ağ bağdaştırıcısına sağ tıklayıp sürücüyü güncelleye basın. Otomatik yüklemeyi değil de bilgisayarımdan yüklemeyi seçin. Gözat butonuna basıp sürücü klasörünü seçip devam edin. Bu şekilde kurabilirsiniz.

Var işte, ınstall dosyası.

Olmazsa:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bendeki INF değil Install.bat
Hocam tam pc başında değilim şu an ama hatırladığım kadarıyla anlatayım. Denetim masası'nda aygıt yöneticisini açın. Ağ bağdaştırıcısına sağ tıklayıp sürücüyü güncelleye basın. Otomatik yüklemeyi değil de bilgisayarımdan yüklemeyi seçin. Gözat butonuna basıp sürücü klasörünü seçip devam edin. Bu şekilde kurabilirsiniz.
Tamam hallettim teşekkürler.
Sürücüyü güncellesem de Wi-Fi hala az çekiyor neden kaynaklanıyor olabilir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı