Format USB'si satabilir misiniz?

2 Sene önce Teknosa'dan 45 TL'ye aldım ne saçmalığından bahsediyorsunuz pardon ben soru sordum sadece almak ister misiniz diye saçma saçma konuşmayın.
Madem bu kadar yardımcı olmak istiyorsunuz gidin elbistana orada yardımcı olun arkadaşa.

2 Sene önce Teknosa'dan 45 TL'ye aldım ne saçmalığından bahsediyorsunuz pardon ben soru sordum sadece almak ister misiniz diye saçma saçma konuşmayın.
Madem bu kadar yardımcı olmak istiyorsunuz gidin elbistana orada yardımcı olun arkadaşa.

Hocam 3 sene önce 0'i 60K'ya satılan arabayı bugün 60K'ya alir misiniz 2. El olarak?

Bilgisayarımda Windows yüklü değil. O yüzden format USB'si hazırlayamıyorum. Bana biri format USB'si satabilir mi ucuz yollu Windows 10 olacak içinde. Kargo ile alacağım muhtemelen, Elbistan'da oturuyorum.

Git internete Cafe'ye al bir 16 GB flash kur boşa uğraşmazsın ve ucuza gelir :)

Bilgisayarımda Windows yüklü değil. O yüzden format USB'si hazırlayamıyorum. Bana biri format USB'si satabilir mi ucuz yollu Windows 10 olacak içinde. Kargo ile alacağım muhtemelen, Elbistan'da oturuyorum.

Eğer kart okuyucu ve hafıza kartınız varsa;
Elinize bir hafıza kart okuyucusu alın, içerisine hafıza kartını takın. Telefonunuzdan format dosyalarını özel bir program ile hafıza kartına yükleyin. Kart okuyucuyu hafıza kartıyla birlikte PC'ye takın. Ve kuruluma başlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı