Çözüldü Formata rağmen uzun açılış süresi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Windows 8'den Windows 7'ye geçtim. Çünkü mecbur kaldım. :D nForce Chipset'li anakartınız varsa ve firma artık Chipset üretimini bıraktıysa, Windows 8 sürücünüz olmuyor dolayısıyla. Benim gibi altını bırakıp gümüşe dönebiliyorsunuz :D

Bu konuyu okuyan arkadaşlar, anakart alırken yonga setinin güncel olmasına dikkat edin. Yoksa benim gibi ''Downgrade'' yapıp üzülürsünüz.

Ben Windows 8'den Windows 7'ye geçtim. Çünkü mecbur kaldım. :D nForce Chipset'li anakartınız varsa ve firma artık Chipset üretimini bıraktıysa, Windows 8 sürücünüz olmuyor dolayısıyla. Benim gibi altını bırakıp gümüşe dönebiliyorsunuz :D

Bu konuyu okuyan arkadaşlar, anakart alırken yonga setinin güncel olmasına dikkat edin. Yoksa benim gibi ''Downgrade'' yapıp üzülürsünüz.
Bununla kullan bedava.
Download VMware Player 5.0.1 - FileHippo.com

Bu da ücüretli ikisini de dene.
https://my.vmware.com/web/vmware/in...EcEsfY7NjAaBQZbrtZtXttg&bvm=bv.41524429,d.d2k

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi zaten sistemin ne kadar malca kurulduğuna baksana... DH'de veya bakkalın birine toplatılmış, oralardan da saçma salak bilgiler alınmış...

Anakart revizyonu nereden öğreniliyor ?

Kod:
A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage
to your computer.

The problem seems to be caused by the following file: ntoskrnl.exe

If this is the first time you've seen this stop error screen,
restart your computer. If this screen appears again, follow
these steps:

Check to make sure any new hardware or software is properly installed.
If this is a new installation, ask your hardware or software manufacturer
for any Windows updates you might need.

If problems continue, disable or remove any newly installed hardware
or software. Disable BIOS memory options such as caching or shadowing.
If you need to use safe mode to remove or disable components, restart
your computer, press F8 to select Advanced Startup Options, and then
select Safe Mode.

Technical Information:

*** STOP: 0x00000124 (0x0000000000000000, 0xfffffa800ded3038, 0x0000000000000000, 
0x0000000000000000)

*** ntoskrnl.exe - Address 0xfffff800030b3aec base at 0xfffff80002c01000 DateStamp 
0x4ce7951a

STOP: 0x00000124, anakarta ya da RAM'e işaret eden bir hata.

Recep abi en son counter- strike global offensive açtım bu sefer mavi ekran değil siyah ekran gelmişti bunun sebebi anakart ya da ram midir ? Yoksa başka bir şey mi ?
Eğer sizin boş bir vaktinizde benim pc ye uzaktan bakabilir misiniz ?

Siyah ekran, güncel olmayan BIOS'tan da kaynaklanabilir, ekran kartından da kaynaklanabilir. Ama RAM sorunu değildir genelde. Sen ilk iş olarak CPU-Z indir ve bize Mainboard kısmında bir görüntü yolla.

Verdiğin imgur linkine kendin girip baktın mı? Yanlış link vermişsin. Resme link vereceksin, imgur'un kendisine değil...

Birde buna bakın :
XNwT9on.jpg
[/URL][/IMG]

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı