Formatla bile silinmeyen Trojan

Windows 10 ise ssd niz yoksa 100 disk kullanımı normal yani herkesde oluyor cpu kullanımıda 3 yani abartılcak birşey yok ama?

CPU kullanımı boştayken 3 nasıl abartılcak bir şey yok W 8.1'de de 100 disk kullanıyordu.

Hocam olabilir 3 yani fazla değil 0 mı olacak sizde yani biraz abartıyorsunuz disk kullanımı bende de 100 hocam bu SSD ile düzeliyor laptop ise 5400RPM yüzünden oluyor diye biliyorum ama cidden 100 kullanım değil 100 kullanım olsa mouseyi haraket ettiremezsiniz çok kasar ve CPU kullanımıda normal.

Hocam olabilir 3 yani fazla değil 0 mı olacak sizde yani biraz abartıyorsunuz disk kullanımı bende de 100 hocam bu SSD ile düzeliyor laptop ise 5400RPM yüzünden oluyor diye biliyorum ama cidden 100 kullanım değil 100 kullanım olsa fareyi haraket ettiremezsiniz çok kasar ve CPU kullanımıda normal.

Siz yanlış anladınız GHz diyorum yanlış yazmışım yeni uyandım da kusura bakmayın GHz boştayken 3 CPU kullanımı %5 falanken yani onu demeye çalışıyorum.

Bilgisayarınızda herhangi bir sorun yok işlemci kendi kendine boost yapabilir bu normal birşey. Anormal derecede yapıyorsa anakartınıza Bios formatı atabilirsiniz. Eğer çok korkuyorsanız bilgisayarı yakmak, veya örnek için Kaspersky firmasına göndermekten başka seçeneğiniz yok.

Bilgisayarınızda herhangi bir sorun yok işlemci kendi kendine Boost yapabilir bu normal bir şey. Anormal derecede yapıyorsa anakartınıza BIOS formatı atabilirsiniz. Eğer çok korkuyorsanız bilgisayarı yakmak, veya örnek için Kaspersky firmasına göndermekten başka seçeneğiniz yok.

Anormal derecede yapıyor güç ayarını dengeli önerilende kullanırken fan sesi yüzünden PC patlıcakmış gibi geliyor korkum o ve CS:GO falan oynarken inanılmaz derece işlemci zorlanıyor bu virüsü bulmadan önce öyle değildi ama şimdi virüsü bulmuyor çok garip.

Anormal derecede yapıyor güç ayarını dengeli önerilende kullanırken fan sesi yüzünden PC patlıcakmış gibi geliyor korkum o ve CS:GO falan oynarken inanılmaz derece işlemci zorlanıyor bu virüsü bulmadan önce öyle değildi ama şimdi virüsü bulmuyor çok garip.
Elinizde başka bir HDD veya SSD var mı? Varsa Windows'u bu diske kurun. Extreme virüsler RAM'lere veya silinemez bir şekilde anakarta yerleşebiliyor ama bu çok uçuk bir durum. Mossad'ın veya CIA'in listesinde değilseniz sizin bilgisayarınızda çıkması çok tuhaf. Dediğim gibi anakarta reset atın ve herşeyi fabrika ayarlarına getirin. Başka herhangi bir çözüm yolu göremiyorum. Trojan bilgisayarda iken işlemciye aşırı yük bindirip bozmuşda olabilir. Gerçekten tuhaf bir durum.

Elinizde başka bir HDD veya SSD var mı? Varsa Windows'u bu diske kurun. Extreme virüsler RAM'lere veya silinemez bir şekilde anakarta yerleşebiliyor ama bu çok uçuk bir durum. Mossad'ın veya CIA'in listesinde değilseniz sizin bilgisayarınızda çıkması çok tuhaf. Dediğim gibi anakarta reset atın ve her şeyi fabrika ayarlarına getirin. Başka herhangi bir çözüm yolu göremiyorum. Trojan bilgisayarda iken işlemciye aşırı yük bindirip bozmuşda olabilir. Gerçekten tuhaf bir durum.

Başka HDD ya da SSD yok ama SSD taksam düzelir mi anakarta format atacağım trojan büyük ihtimal bayağı bir bilgisayarda kaldı bozmuş olabilir ama mossad veya cia listesinde değilimdir :D.
Elinizde başka bir HDD veya SSD var mı? Varsa Windows'u bu diske kurun. Extreme virüsler RAM'lere veya silinemez bir şekilde anakarta yerleşebiliyor ama bu çok uçuk bir durum. Mossad'ın veya CIA'in listesinde değilseniz sizin bilgisayarınızda çıkması çok tuhaf. Dediğim gibi anakarta reset atın ve herşeyi fabrika ayarlarına getirin. Başka herhangi bir çözüm yolu göremiyorum. Trojan bilgisayarda iken işlemciye aşırı yük bindirip bozmuşda olabilir. Gerçekten tuhaf bir durum.
bu arada instagramınız falan varsa yardımı olur musunuz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı