Formatla giden dosyaları geri getirme

cherrynekk

Hectopat
RAM
8
SSD veya HDD modeli
500gb hdd
Ekran kartı
amd r7 240
Anakart
gigabyte GA-78LMT-S2
İşlemci
Amd FX4300 quad core processor
Pazar günü bilgisayar durduk yere dondu ve uzun süre gelmedi. Bende bilgisayarı kapatayım düzelir diye düşündüm ama bilgisayar otomatik onarım hazırlanıyor döngüsüne girdi. Her türlü yolu denedim ve hiçbir sonuca varamadım. Zorunlu olarak format attım. Hiçbir dosya yedekli değildi çünkü uzun süre formatlamam diye düşünüyordum. Bu giden dosyaları bir şekilde geri getirmenin bir yolu var mıdır? Benim için çok önemli dosyalar. Bazı yöntemler denedim sonuç alamadım.

Ekran kartını yanlış girdim. GT1030 2 GB olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyalarınızı kurtarmak için Recuva, EaseUS Data Recovery Wizard, TestDisk yazılımlarını deneyebilirsiniz. Yine de bu işlem silinen dosyaların kesin geri getirileceği anlamına gelmiyor. Format işlemi ile silinen dosyaları kurtarma imkanı çok düşük.

Pazar günü bilgisayar durduk yere dondu ve uzun süre gelmedi. Bende bilgisayarı kapatayım düzelir diye düşündüm ama bilgisayar otomatik onarım hazırlanıyor döngüsüne girdi. Her türlü yolu denedim ve hiçbir sonuca varamadım. Zorunlu olarak format attım. Hiçbir dosya yedekli değildi çünkü uzun süre formatlamam diye düşünüyordum. Bu giden dosyaları bir şekilde geri getirmenin bir yolu var mıdır? Benim için çok önemli dosyalar. Bazı yöntemler denedim sonuç alamadım.

Ekran kartını yanlış girdim. GT1030 2 GB olacak.
Yedek, nedense bizim halkımızda sorun çıkarsa yapılan bir şeydir. Yedek almak için herhangi bir sebep olmasına gerek yok. Geçmiş olsun o dosyalar kurtarılamaz.

Geri
Yukarı