Formatlanmış sabit diskten veri kurtarma

Koçara

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle yanlış yere konu açtıysam özür dilerim. Benim sorunum şu: Masa üstü pc'min eski hardiskini yanlışlıkla biçimlendirdim. Tabii bu arada içindeki bazı önemli resim ve videolarım da çöpe gitmiş oldu. İnternetten indirdiğim Easus data recovery wizard pro. ile taratıp kurtarma yapmayı başardım.Fakat bu sefer de resim ve videoların çoğu açılmadı. Bilgisayarcılar dünyanın parasını istiyor ve tam garanti de vermiyorlar. Benim bu HDD' ki bilgileri bir şekilde kurtarmam lâzım. Çözüm olacak bir proğram varsa bilgilendirin lütfen. Free istemiyorum. Ücretli olabilir. Yeter ki işimi halletsin. Bilgisi olan arkadaşlar ilgilenirlerse sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Eski birçok konu açıldı, onlara bakabilirsin.
Önemli olan kurtardığın dosyaları başka bir kaynağa kaydet, formatlanmış disk üzerine kayıt aldıkça eski data üzerine yazıldıklarından başka bir program ile geri getirmeye çalışınca başarı yüzden oldukça düşer.
R-studio ile dene.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı