Çözüldü Formatta ekranın altında mavi çizgiler oluşuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ff.genco

Picopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
babasının parasını yiyor
Format atıcaktım bu her zaman oluyor ama bir söyleyeyim dedim F10 ile USB'yi seçiyorum ve ekranın altında mavi çizgileri çıkıyor Windows logosunun altında sonra Windows kurma ekranı geliyor ve çizgiler gidiyor sorun nedendir acaba?

Çözüm
Format atıcaktım bu her zaman oluyor ama bir söyleyeyim dedim F10 ile USB'yi seçiyorum ve ekranın altında mavi çizgileri çıkıyor Windows logosunun altında sonra Windows kurma ekranı geliyor ve çizgiler gidiyor sorun nedendir acaba?

Sıkıntı yok çözünürlük ile alakalı sorun o ekranda ekran kartı sürücüleri olmadığı için.

Sıkıntı yok çözünürlük ile alakalı sorun o ekranda ekran kartı sürücüleri olmadığı için.

Çözüm
Arkadaşımda olmuyor ama neden bende oluyor?

Tamamen kullandığınız monitör ya da ekran kartı ile alakalı.
Benim müşterilerime ait sistemlere format atarken bazılarında oluyor bazılarında olmuyor.

Sistemi kurduktan sonra sürücüleri yükleme esnasında yada yükledikten sonra aynı sorun olursa ya da sürücü yükleme hatası verirse o zaman endişelenebilirsin.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı