Formatta silinmeyen dosyalar

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Format atarken bir sürü bölüm vardı. Kurtarma bölümü falan. Bazı bölümlerde dosya tam anlamıyla kullanılamıyordu. Bölüm 1 GB ise 85 MB kullanabiliyordum. 15 MB başka bir şey kullanıyordu. Yani tam olarak biçimlendirilemiyordu. Kurtarma bölümleri böyleydi. Bazı bölümler de böyleydi. Virüs falan olabilir mi diye aklıma takıldı? Neden bazı bölümler tam olarak biçimlendirilmiyor?
Up up up up.

Son düzenleme:
Emin değilim ama Windows'un kendi için oluşturduğu, güvenli bölgeler olabilir.
Yani virüs olamaz öyle mi? Biçimlendir diyorum sadede bir kısmı biçimleniyor. 10 GB bir dosyanın 9.5 GB felan kullanılır alan oluyor.
Emin değilim ama Windows'un kendi için oluşturduğu, güvenli bölgeler olabilir.
Bitcoin miner virüsünden şüpheleniyorum. 10-15 fps düşüş yaşadığım için format atmıştım. Hala devam ediyor.

Virüs değil o bahsettiğin kurtarma bölümleri idi. Silmeseydin daha iyi olurdu.
Yok bir problem yok şuan. Ekran kartı garantiye gitti onu bekliyorum şuan.
Secure Erase kullanıp diski tümden temizleyebilirsiniz eğer şüpheniz varsa.
Fazla kurcalayıp bozmak da istemiyorum. Bilgisayar gelince Malwarebytes ile taratırsam içim rahatlar sanırım.

Bazı bölümler format sırasında kurulurlar, silinmemesi ve korunması gereken dosyaları içerirler. Windows oralara erişip bozmayın diye kilitleyip bırakıyor, içindeki boşluklar da daha sonradan yanına başka sistem kurduğunda dosyaları koymaya yer olsun diye. Herhangi bir sorun yok. Ekran kartı Nvidia ise ve güncelleme yaptıysanız fps düşmesi normal, son sürücü rezalet, beta ve eski sürücüler kısmından daha eski bir sürüm kurun.
Kurtarma bölümü Windows 10 2004 sürümünde gelmemekte.

Bazı bölümler format sırasında kurulurlar, silinmemesi ve korunması gereken dosyaları içerirler. Windows oralara erişip bozmayın diye kilitleyip bırakıyor, içindeki boşluklar da daha sonradan yanına başka sistem kurduğunda dosyaları koymaya yer olsun diye. Herhangi bir sorun yok. Ekran kartı NVIDIA ise ve güncelleme yaptıysanız FPS düşmesi normal, son sürücü rezalet, beta ve eski sürücüler kısmından daha eski bir sürüm kurun.
Kurtarma bölümü Windows 10 2004 sürümünde gelmemekte.

Son sürücüden bir önceki sürücüyü kullanıyordum. Genel güncellemeyi beklemek FPS yükseltecek sanırım.

Geri
Yukarı