Çözüldü Windows 10 Silinmeyen Dosyalar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

475928

Decapat
Merhaba, bilgisayarımda bluestacks_nxt ve Malwarebytes isimli 2 dosyayı silmeye çalıştığımda "klasör veya dosya başka bir programda açık olduğundan bu eylem gerçekleştirilemiyor." hatasını veriyor, BlueStacks ve Malwarebytes programlarını Denetim Masası üzerinden kaldırdığıma eminim ve görev yöneticisinde yoklar. Bu dosyaları nasıl sileceğim?

resim_2022-01-02_150801.png

Programı kurduktan sonra silmek istediğiniz dosyaya sağ tıklayıp eraser sekmesinden erase e tıklayın task created diyecektir bekleyin, task completed dediği zaman dosya silinecektir.
Hocam program kurulurken hata verdi.
Bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar deneyin. Yine silemezseniz güvenli modda sülalesini bile silersiniz.
Yeniden başlatmayı denedim, işe yaramıyor.

Unlocker programını gezginlerden indirerek silebilirsiniz.
Bu programda işe yaramadı.
Görev yöneticisinden işlemi sonlandırın yada bluestacksden çıkış yapın.Ondan sonra silebilirsiniz ancak.
Hocam zaten o programları çok önceden sildim ama bu dosyalar nedense silinmiyor.
Dediğim unlocker programını deneyin olacağını umuyorum .https://www.gezginler.net/indir/unlocker.html
Oradan indirdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı