Formattan sonra CS:GO'da fare takılıyor

202

Kilopat
Makaleler
3
Sadece CS:GO'da oluyor.
Silip yükledim, farklı diske yükledim, RAW girişini açıp kapattım, farklı pencere modlarında denedim, tüm ayarları sıfırladım ama olmuyor! Sinirlerim bozulmaya başladı artık. Bazen oluyor, bazen olmuyor. Oynamamı engelliyor.
FPS yüksek, işlemci kullanımı da az.
Sebebi ne olabilir?

Başlatma seçeneklerine: -noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms kodlarını ekleyin. Düzelmezse csgo.exe'ye sağ tıklayıp Özellikler deyin. Ardından Uyumluluk sekmesine gelip Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneğini işaretleyin. Yüksek DPI ayarlarını değiştir'e tıklayıp Yüksek DPI ölçeklendirmesini geçersiz kılma kısmındaki kutucuğu işaretleyip Tamam deyin. Sonrasında Uygula ve Tamam dedikten sonra test edin.

Ekran kartı sürücüsünü yükledin mi?

Tüm Driver'lar güncel hocam. Format atalı 1 ay gibi bir süre geçti zaten.
Başlatma seçeneklerine: -noforcemaccel -noforcemspd -noforcemparms kodlarını ekleyin. Düzelmezse csgo.exe'ye sağ tıklayıp Özellikler deyin. Ardından Uyumluluk sekmesine gelip Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneğini işaretleyin. Yüksek DPI ayarlarını değiştir'e tıklayıp Yüksek DPI ölçeklendirmesini geçersiz kılma kısmındaki kutucuğu işaretleyip Tamam deyin. Sonrasında Uygula ve Tamam dedikten sonra test edin.
Deniyorum hocam.

Chipset sürücüsü güncel mi veya uyumlu mu kontrol edin.

Güncel hocam.

Düzelmedi hocam durum aynı. Video atabilirim isterseniz. Bu arada çok ani hareketlerde oluyor bu durum.

Video: mouse.mp4
Video'da gördüğünüz gibi FPS düşmesi yok.

1640878146423.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı