Formattan sonra Ethernet girişi çalışmıyorken sürücüler nasıl yüklenir?

Canzosi

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayara USB ile format attım anakart üstündeki Ethernet girişi çalışmıyor. Kanımca ışıkları yanmıyor taktığımda da okumuyor. USB'den çeviri kullanıyordum ama internet olmadığı için kurulumu tamamlanamadığından internete bağlayamıyorum. Sürücüleri de kuramıyorum bu yüzden. Nasıl bir çözüm yoluna başvurmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
<iframe width="1280" height="720" src="
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
" title="Microsoft Hides Windows 10 Offline Account Option" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

Bu şekilde yapabiliyor olman lazım.

Bilgisayara USB ile format attım anakart üstündeki Ethernet girişi çalışmıyor. Kanımca ışıkları yanmıyor taktığımda da okumuyor. USB'den çeviri kullanıyordum ama internet olmadığı için kurulumu tamamlanamadığından internete bağlayamıyorum. Sürücüleri de kuramıyorum bu yüzden. Nasıl bir çözüm yoluna başvurmam lazım?
İnternet kafeden USB ye sürücüleri aktarmaktan başka çare yok gibi.

Kanka telefona sürücüyü indirip, ardından şarj kablosu topunu çıkartarak kasaya bağlantı kurun ve telefonu bilgisayarda gördükten sonra telefondan indirdiğiniz dosyayı ( Realtek vb. ) masaüstüne indirip çalıştırın.

Sürücüleri telefona indir. Herhangi bir kablo aracılığı ile PC'ye at, sonra kurulum yap.

Hangi sürücüyü indirmem lazım onu bilmiyorum.

Kanka telefona sürücüyü indirip, ardından şarj kablosu topunu çıkartarak kasaya bağlantı kurun ve telefonu bilgisayarda gördükten sonra telefondan indirdiğiniz dosyayı ( Realtek vb. ) masaüstüne indirip çalıştırın.
Nereden bulabilirim kullandığım dönüştürücüyü ekliyorum şimdi

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    144,9 KB · Görüntüleme: 6
  • image.jpg
    image.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 13
Kanka dönüştürücüye gerek yok telefon şarjı zaten ön tarafı telefon için arka tarafı ise USB girişlidir. USB girişli olanı PC'ye tak telefon girişli olanı telefona tak. Zamanında Windows 7 için sanırsam şu programı indirip telefondan masaüstüne atmıştım.
Link: Realtek Ethernet Sürücüsü
Hangi Windows için lazımsa onu indir.
Alttaki linke tıklayarak dakika 3:27'den sonrasını izleyip indirdiğin dosyanın kurulumunu başarılı bir şekilde yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

( Sorunun çözülürse, çözüldü işareti atarsan sevinirim. İyi sosyaller! )

Kanka dönüştürücüye gerek yok telefon şarjı zaten ön tarafı telefon için arka tarafı ise USB girişlidir. USB girişli olanı PC'ye tak telefon girişli olanı telefona tak. Zamanında Windows 7 için sanırsam şu programı indirip telefondan masaüstüne atmıştım.
Link: Realtek Ethernet Sürücüsü
Hangi Windows için lazımsa onu indir.
Alttaki linke tıklayarak dakika 3:27'den sonrasını izleyip indirdiğin dosyanın kurulumunu başarılı bir şekilde yapabilirsin.

( Sorunun çözülürse, çözüldü işareti atarsan sevinirim. İyi sosyaller! )
İos cihaz kullanıyorum kank indirdim ama aktarım sıkıntısı var

Yeni konular

Geri
Yukarı